Muzeum dla zdrajców?

 Mamy płacić 65 miliardów dolarów, bo żydzi się doliczyli, że tyle jest warte mienie, jakie żydzi zostawili w Polsce po tym, jak ich Niemcy puścili z dymem. Na razie 65 miliardów, bo już kwota narasta i co niektórzy twierdzą, że 65 to mało i chcą 300. I to nie szekli (zdjęcie obok), lecz dolarów USA.
Według obowiązującego na całym świecie prawa mienie osób, które nie pozostawiły spadkobierców przechodzi na własność państwa. Można zatem przyjąć, że żydzi uważają, iż ci ich pobratymcy, którzy przeszli przez komin, nie poczuwali się do bycia Polakami. Sprawy z formalnego punktu i tak to nie załatwia, bo przecież nie każdy obywatel Polski jest Polakiem. Narodowość nie ma najmniejszego wpływu na procedury spadkowe.
Skoro żydzi uważają, że to nie państwo polskie jest spadkobiercą po żydach, którzy żyli w Polsce, zginęli w okupowanej Polsce, mieli polskie papiery, byli polskimi obywatelami, to chyba coś jest na rzeczy. Bo kto jeśli nie żydzi ma wiedzieć kim tak naprawdę byli żydzi w przedwojennej Polsce. Może faktycznie byli nielojalnymi obywatelami kraju, w którym żyli?
Jakby na potwierdzenie tych słów wskazuje zachowanie żydów na terenach Polski zajmowanych przez okupantów. Witanie bramami z kwiatów Rosjan przez żydów po 17 września 1939 jest znane dość powszechnie. O tym, że w Łodzi identycznie żydostwo witało Niemców w mundurach Wehrmachtu i SS, do polskiej opinii społecznej dotarło dopiero w czasie ostatniej zawieruchy dyplomatyczno – medialnej.
Badania dr Ewy Kurek dowodzą, że mieszkający w przedwojennej Polsce aż 85% żydów nie mówiło po polsku.
Interesujące prawda? 800 lat żyli żydzi na terenie Polski i przez 800 lat nie mówili w języku tych, którzy ich przyjęli.
Tak nawiasem mówiąc. Jakie szanse na przeżycie na terenie Polski w czasie okupacji niemieckiej, gdy Niemcy zafundowali podbitym narodom polowanie na żydów, miał ewentualny uciekinier, który nie potrafił się porozumiewać z tymi, którzy musieli mu pomóc, by przeżyć mógł? Żadne. Zatem wszyscy uratowani żydzi na terenie Polski należeli do tych, których sami żydzi się wstydzili, czyli tych spolonizowanych.
A teraz taka spostrzeżenie. Skoro sami żydzi uważają, że w Polsce żyli żydzi, którzy kompletnie się nie utożsamiali z Polską, to po co Polakom jakiekolwiek muzeum żydów? Czy ktoś może to logicznie wytłumaczyć?
Roman Zieliński, fot. tajnearchiwumwatykanskie (niech was nie zmylą hełmy, to żydowcy policjanci prowadzą złapanego żyda.

komentarzy: 12

 1. Z rana jem śniadanie i słyszę, że premier jedzie do Izraela na jakieś konsultacje i forum gospodarcze… (nie wiedziałem, że parszywe zielone grejfruty się skoczyły w Lidlu i potrzebujemy nowej dostawy z izraelskich kibuców)… premier weźmie również udział w marszu żywych… pewnie zatańczy, zaklaszcze, zaśpiewa i będzie się bujał w jarmułce jak Pani ambasador będzie nas opluwać…jakiś koszmarny sen. Informacja z Radio „Z”, że fundacja narodowa nie znalazła żadnej firmy PR z Izraela, która nam pomoże „naprawić wizerunek Polski po kontrowersyjnej noweli ustawy o IPN…”(Szok!)…. Czyli za pieniądze podatnika polskiego jakaś banda Żydów ma mówić, o Polakach, że …. ? No właśnie co mają mówić…? Że my ich kochamy i zapraszamy…. czy, że nie możemy żyć bez ich parszywych grejfrutów…? Najpierw Beata Szydło jedzie na przesłuchanie do Brukseli i jakiś rozczochrany pedał belgijski będący na liście płac ruskiego Gazpromu obrzuca nas syfem i każe się premierowi 40 milionowego narodu tłumaczyć, że nie jest wielbłądem. Potem jak zauważył naczelny zamiast zerwać stosunki z Izraelem po wcześniejszym wydaleniu Pani Azari… Muzeum Polin za nasze pieniądze nas opluwa, na Onecie ukazuje się artykuł…. jakiegoś „profesorka” z PRL….(pewnie taki sam profesor jak Bartoszewski i Bolek) o „mowie nienawiści”
  https://kultura.onet.pl/wiadomosci/prof-glowinski-slowo-antysemita-zmienilo-zakres-znaczeniowy/rgb0pjx
  Bezcenne są pod nim komentarze. Jeden z nich zawiera fajny link:
  „Z przykrością zauważam że to co pisał prawie sto lat temu Słonimski w tekście „O drażliwości żydów” jest nieustannie aktualne.Tekst dostępny jest na
  http://www.lagodnysmok.pl/viewpage.php?page_id=3
  Wszystko wskazuje na to że nadchodzi kolejny czas, gdy żydzi zostaną znowu znienawidzeni za swoją pychę, bo pycha kroczy przed upadkiem.
  Przypominam: nie żydzi są źli. To ludzie jak wszyscy inni, chociaż oni sami uważają się za lepszych. Zły jest syjonizm….”
  Ja uważam, że syjonizm jest OK… idealne miejsce dla wszystkich „wybranych”
  Przeczytajcie tekst z linka powala…To jest cała natura semicka…Pustynnego ludu bełkoczącego coś o swojej wyjątkowości i Jahwe, który kamieniuje i niszczy wszystkich wrogów „Narodu Wybranego”…. zsyła na nich plagi i nagradza „Wybranych” srebrem, które….. ukradli Egipcjanom bo…. im się należało…. Takie tam mienie bezspadkowe… Stary Testament… już wtedy uczył „Wybranych”, złodziejstwa i pychy….potem powstał na podstawie tego Nowy Testament, który każe Gojom okradzionym nastawiać drugi policzek…. i przebaczać… idealne połączenie. Sado-masochistyczny związek przyczynowo-skutkowy…. pustynna schizofrenia w pełnej odsłonie…. Jakieś kuriozum bezczelności „przyniesione na bagnetach US Army”… Jak to powiedzenie brzmi: „zamienił stryjek siekierkę na kijek” mieliśmy pijanego sołdata…to żeśmy narzekali…teraz prężni US Soldier’s przynieśli nam Żydów nie na bagnetach ale na plecach….a sprawa jest poważna….Wystarczy jeden nierozważny podpis „ambitnego polityka…” kopacz by dawno podpisała Kieł Volksdeutsch też…Co zrobi Morawiecki ?
  Jak sądzisz @antykomuchu wdepnęliśmy na własne życzenie w syf czy nie…?

  1. @W18
   Zależy, co rozumiesz pod pojęciem „własne”, bo to nie było ani moje, ani zapewne Twoje, ani wielu innych życzenie. W tej kwestii nasze państwo tkwi w gównie. Jak głęboko, nie wiem. O planowanym udziale PMM w „marszu żywych” nie słyszałem, wiem, że planował udział PAD, czego oczywiście także nie pochwalam.
   Cały czas podejrzewam, że taka postawa wobec Izraela jest spowodowana obawą naszych władz o relacje z USA, bo przecież sam Izrael nie jest ani naszym strategicznym partnerem handlowym, ani militarnym.
   Do tego PAD właśnie ogłosił weto wobec ustawy degradacyjnej, co mnie wnerwiło nieziemsko.

 2. I RP była zlepkiem cztrerech pustynnych objawionych religii monoteistycznych i pięciu dużych grup etnicznych… musiała upaść tak jak upadł ZSRR i tak jak upadnie USA…
  Max Kolonko trąbi od kilku lat… żadnego multi-kulti, każda mniejszość to problem. To się nie asymiluje tylko szarpie, pluje, podgryza i czeka na chwilę słabości, żeby rzucić się do gardła… dzięki IIWŚ mamy kwadratowe państwo, 600 kilometrów wybrzeża, monolityczny naród, jednorasowy, jednokolorowy i jednowyznaniowy… jeszcze, żeby z KRK zrobić Narodowy Kościół Polski podlegający władzy prezydenta to sukces gwarantowany. Nie wychylać się przed szereg… nie uznawać wolności Kosowa, nie popierać różnej maści „wiosen arabskich”, nie wyrzucać Ruskich dyplomatów (bo kim jest dla nas Anglia i to straszydło co nim rządzi…?) a to co pisaliście… że Żydzi są od 1000 lat a cygany od 900 lat i nie integrują się , nie uczą języka nie pracują uczciwie tylko patrzą na to gdzie zrobić „wałek”to dowód na to, że nie ubogacają nas kulturowo tylko tworzą chorą tkankę na zdrowym organiźmie…
  Krótka piłka: pobór do wojska i przysięga na wierność Rzeczpospolitej… pod groźbą kary śmierci …a jak nie ro Raus.. ku…wa wszyscy….z lewakami, żydłakami, liberałami i episkopatem KRK. Albo masz stolicę w Warszawce…. albo Tel Awiwie, Brukseli, Watykanie czy Berlinie..jedno Pytanie a potem walizki…jak to towarzysze Czekiści mówili do szkopów na Śląsku „majetie otiec poł czasa, tridcat kiłagramow w sumku, całunu familie bieritie z doma i paszli w pieriod na zapad”

  1. Niestety, nie jesteśmy narodem monolitycznym, jednorasowym, jednokolorowym i jednowyznaniowym. Nie chce mi się teraz udowadniać tej tezy punkt po punkcie, ale tak na szybko. W Polsce jest wiele wyznań, oprócz katolików i to mających wpływ na lokalna społeczność- np. rzesze prawosławnych i grekokatolików na wschodzie Polski. Naród jednorasowy i jednokolorowy- przykładem jest tu ten polski pięściarz wagi ciężkiej, który od kilku dni wypowiada się (trzeba dodać, że świetną polszczyzną, co świadczy o tym, że mieszka w Polsce od lat i tu się wychował) w wiadomościach sportowych TVP 1 na temat mającej się odbyć walki o cztery mistrzowskie pasy. Ma taki sam kolor skóry i tak polsko brzmiące nazwisko jak większość narodu zamieszkującego nasze ziemie? Takich jak on jest dużo więcej. Także, niestety, W18, Twoja teoria nie brzmi przekonywująco.

 3. Chociażby dla zasady. Cytując kto za to płaci ? Ja płacę, pan płaci, pan też … Dla mnie, jest to podobieństwo jak u arabów. Gdzie meczet, to już ich ziemia.

 4. Uprawnionym jest domniemanie, że II WŚ przeżyło 4 grupy żydów:
  – ci, zamieszkali w krajach nieokupowanych (np. w USA),
  – ci, ocaleni z obozów koncentracyjnych podczas ich wyzwalania,
  – ci, którym schronienia ryzykując życiem udzielili Polacy,
  – ci, kolaborujący ze służbami okupanta.
  Jakąś grupę pominąłem?

  Z żydami jest jak z władzą rosyjską, podmiotowo traktują i liczą się ze zdaniem tylko tej strony, która jest mocna w obronie własnych interesów i racji. Turasy zestrzelili MIG-a rosyjskiego, Putin burczał o zemście, a teraz dealuje z Erdoganem. Nasze władze w relacji z rządem Izraela zachowują się jak czopki, przynajmniej wizerunkowo na razie. W pełni podzielam zdanie przedstawione kiedyś na łamach FAN-na przez Romana, że z nimi trzeba „walczyć” ich bronią, czyli kasą i zażądać od nich współfinansowania wszystkiego, co odnosi się do żydów, a jest obecnie na utrzymaniu budżetu RP, czyli nas wszystkich.

  1. Jak czopki,dobrze napisane.Gdyby tak sporządzić jakiś ranking,która władza od roku 89 robi lepiej Żydom,to z pewnością byłby problem wskazać zwycięzców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *