Wuwu koncert

 Mecz kadry z Murzynami z Murzynlandii we Wrocławiu interesował nas o tyle, że Wrocław został opanowany wesołą pikolandią. Na peryferiach miasta parę godzin przed meczem wesoły opój ubrany na biało – czerwono wymachując na środku ulicy rękoma z puszką piwa wyglądał dość swojsko. Nie był to jednostkowy występ, wesołość dawała się odczuć w całym mieście od wczesnego popołudnia.
Mecz ściągnął komplet widzów. Co jest odpowiedzią na częste ostatnio zadawane pytanie „na co Wrocławiowi taki duży stadion”. No własnie na takie spędy + na mecze z Lechią i Wisłą w 2011 roku, na mecz z mistrzami wszechświata i okolic w finale Pucharu Polski w 2013 roku, na mecz Sevillą i parę podobnych imprez a’la jazda truckami po sztucznych wertepach.
Na meczu debiut zaliczyła flaga „Polonia Portsmouth” z herbem Śląska autorstwa chłopaków ze Środy Śląskiej. No, teraz na co dzień to oni są z Anglii.
Murzyny biegały po murawie, a na trybunach za Murzynów robili Polacy organizując festiwal „wuwuzeliada na Pilczycach”.
Po tym spotkaniu niewątpliwie wzrośnie poparcie dla systemu VAR, a to z uwagi na nieuznaną bramkę z jednej i wątpliwego karnego z drugiej strony.
RZ, fot. NI-FO

23+

komentarzy: 19

 1. Tylko Śląsk!!! Ten komentarz mówi wszystko. Znam takiego „Janusza”, który chodzi na reprezentację, raz był na meczu Śląsk-Wisła, oj był przerażony i powiedział, że więcej nie przyjdzie na mecz bo to co się działo okropnie go oburzyło, to właśnie są kibice reprezentacji, hmm, przyznam się szczerze, że nigdy nie byłem na meczu reprezentacji i jakoś mnie to nie pociąga, wolę obejrzeć w TV. Ale mecz ligowy to inna bajka, chodzę kiedy tylko mogę, cóż taka praca.

  7+

 2. Januszada na trybunach straszna. 5 tysięcy ludzi na meczu Śląska robi lepszy hałas i atmosferę niż tacy niedzielni kibice na kadrze nawet przy liczbie 43 tys.

  25+

  1. Oni i tak nie przyjdą na Śląsk nawet jak bilety będą za darmo. Może jakby piwko dorzucili to inna rozmowa. Dzięki Bońkowi i Nawałce kadra jest sexy

   9+

 3. Cyt.: „Mecz kadry…”. Wow,Romanie, porzuciłeś dodatek „…pzpn” na stałe, czy tylko po tym meczu? Można? Można.

  Chwalony przeze mnie na łamach FAN-a za wiele swoich decyzji Rzad RP czasami jest tez przeze mnie krytykowany. Mecz z Nigerią dał mi kolejny powód do wytknięcia błędu taktyczno-wizerunkowego naszym władzom, albowiem ekipa z Nigerii liczyła zapewne 30-35 ludzi. Nocowali kilka nocy w Polsce (chyba w naszym mieście), w hotelu, zatem musieli zostać zameldowani. Wystarczyło na tych kilka dni hotel od strony formalnej(dokumentacyjnej) przerobić na ośrodek dla uchodźców i byłby argument w sporze z UE, że przyjęliśmy uchodźców, ale oni po kilku dniach wyjechali. O ile pamiętam, taką mniej więcej liczbę przyjęło kilka państw i to wystarczyło, żeby urzędasy z KE się do nich nie pruli.

  Mecz od strony sportowej: Nawałka musi modlić się o powrót do zdrowia i formy Grosickiego, Milika, Piszczka, Rybusa, Błaszczykowskiego…, bo zmiennicy, to może są nieźli na EK, ale nie na reprezentację. Największy dramat wg mnie, to Kamiński i Białkowski.

  18+

 4. Jak można wpuszczać tych oszołomów z trąbkami, zero dopingu dla Polski tylko jeden wielki tumult. Dobrze że nie kupiłem biletu , nie wyobrażam sobie siedzieć na meczu z czyjąś trąbą przy uchu !!!

  26+

  1. @szyderców
   Jego Nick jest uniwersalny.
   C2H5 jest i w piwie i w bimberku i w winie. Nawet w wiśniach w likierze…

   24+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *