Niemoc intelektualna

 Nasz wspaniały zawodnik Jakub Kosecki raczył był zauważyć, że nie jest prawdą, że Śląsk jest źle przygotowany do rozgrywek. Na łamach Przeglądu Sportowego w rozmowie z Antonim Bugajskim nasz warszawski chaotyk raczył stwierdzić: „Jesteśmy dobrze przygotowani i potrafimy grać w piłkę”.
Niestety, Kubuś uważa, że wszyscy są idiotami i można nam wmówić wszystko. Dobre przygotowanie kondycyjne widać było zwłaszcza podczas meczu z Sandecją, gdy po godzinie nikt nie miał siły biegać. Umiejętności i przygotowanie widać też było w I połowie meczu z Górnikiem Zabrze. I w I połowie meczu z Legią.
Umiejętność gry w piłkę pokazał Śląsk w meczach w Krakowie. Obu wiosennych.
Piłkarz Jakub Kosecki jest nieprzekonujący. Szybki, ale bardzo chaotyczny, bez umiejętności wykończenia akcji, łatwo dający się faulować.
Jakub Kosecki jako opowiadający o swoim otoczeniu jest osobą niepoważną. Albo uważa swoich rozmówców za idiotów, albo, co gorsze, kompletnie brak mu samokrytycyzmu. Pewnie jedno i drugie.
Krzysztof P, kozaczek.pl
Sztuczny biust i sztuczne usta kobiety Koseckiego to ich prywatna sprawa. Nawet na pokazie mody. Ale sztuczna forma i sztuczne opinie w poszukiwaniu sztucznej inteligencji, która by te poglądy doceniła, to już sprawa nasza. Przynajmniej do czasu kiedy zawodnik Kosecki będzie nas sztucznie reprezentował.

22+

komentarzy: 13

 1. Prawdy nie można powiedzieć?! Dwustu pięćdziesięciu oburzonych?! Polityczna poprawność jak widać się na mózgi rzuciła. A jak o Śląsku, to tylu reakcji/erekcji nie ma.

  16+

  1. Prawda w oczy kole.
   Ale cieszymy się, że nasz portal ma w Warszawie tylu Czytelników.

   PS. Dla tych, którzy się nie zorientowali o co chodzi – poniżej jest wpis porównujący nas do Faktu. Wpis jak wpis, odnoszący się do tego, co uważamy za czuły punkt Koseckiego. Ten wpis uzyskał nieprawdopodobną liczbę „łapek”. Nawet myśleliśmy prez chwilę, że to jakiś hejterski numer. Ale doszliśmy do wniosku, że jest to fajny powód do śmiechu.
   RZ

   24+

 2. Dobrze, ze w tym wywiadzie zauważył, że w związku z plagą kontuzji nie mieli konkurencji, a to powodowało że się mniej starali. Chociaż to widział.

  30+

 3. Facet jedzie na nazwisku ojca.
  Piłkarz z niego nieudany.
  Facet z niego nieudany.
  Ciuchy jakby męskich nie było.
  Nigdy nie osiągnie poziomu dobrego grajka.

  Bo w głowie ma priorytety: moda, fryzura, samochody a reszta mniej ważna…

  45+

 4. A kto poważny udziela wywiadu takiej „poważnej” gazecie jak Przegląd Sportowy. To przecież taki Fakt, Super Expres, czy GW, tyle, że w wydaniu sportowym.

  35+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *