Żydzi do Gazy

 Mamy problem. Jak zwykle gdy nie wiadomo o co chodzi, to wyłazi jedynie słuszny powód kłótni wszelakich – kasa. Wielka kasa. A problem nie jest nasz w sensie redakcja Fana, kibole Śląska, mieszkańcy Wrocławia, lecz w sensie najszerszym: albowiem dotyczy nas, Polaków. Już chyba wszyscy, choćby powierzchownie interesujący się polityką, widzą, że żydom chodzi o oskubanie Polski.
Oczywiście, że 65 miliardów dolarów za urojone długi to jest temat najważniejszy. O ile nie bilion złotych, bo ostatnio zaczęli brzęczeć o takiej kwocie. Ale oni nas doją i bez tych pieniędzy za „mienie bezspadkowe”.
Jak wyrywają polską kasę? Muzeum żydów w Polsce „Polin” dostaje z polskiego budżetu 8 milionów złotych rocznie. W tym żydowskim muzeum odbywają się antypolskie sabaty. Ostatnio w nim goszczono polakożercę o nazwisku Bilewicz. Tego Bilewicza państwo polskie „wspomogło” kwotą 2 milionów złotych, a on judzi przeciwko Polakom. Kochający żydów minister kultury, Gliński, obiecał 100 milionów złotych na żydowski cmentarz. Polski rząd już wspomina o sfinansowaniu kolejnych dwóch muzeów związanych z żydami. Powstania w getcie i Chasydów.
Nuworysz polityczny, nasłany z Izraela komandos, imć Daniels, zażyczył sobie eksterytorialności obozu w Auschwitz. Polska wypłaca co miesiąc kilka tysięcy emerytur Izraelitom siedzącym w swoim kraiku wielkości polskiego województwa. O takich drobiażdżkach jak kasa na utrzymywanie Majdanków, Gros-Rosenów, żydowskich cmentarzy (w samym Wrocławiu mamy dwa) już nawet nie ma co wspominać. Ile mamy w Polsce synagog? Z czyich pieniędzy były remontowane? Skąd ciągną kasę gminy żydowskie?
Ciągną kasę od nas, a za te polskie, wyrwane z polskich kieszeni złotówki judzą przeciwko Polsce i Polakom.
Kto śmie o tym mówić natychmiast staje się antysemitą.
Cofam wypowiedziane słowa
W książce „Jak pokochałem Adolfa Hitlera” zawarłem tezę, że w Jedwabnem zdarzyło się co następuje:
1. We wrześniu 1939 gdy wschodnie ziemie Polski zostały najechane przez sowietów, żydzi witali Rusków niczym wybawicieli. Żydzi, którzy byli obywatelami Rzeczypospolitej, żyli na tych terenach kilkaset lat i winni byli lojalność wobec państwa polskiego, stawiali bramy powitalne najeźdźcom.
Tak było.
2. Później żydzi czynnie współpracowali z sowietami i typowali tych Polaków, których się chciano pozbyć. Najczęściej kończyło się to dla Polaków wywózką na Sybir.
Tak było również.
3. W 1941 roku, gdy Niemcy ruszyli na sowietów, ci tak szybko uciekali, że żydzi nie zdążyli się zabrać z nimi.
Tak było nie do końca, gdyż szczególne żydowskie indywidua jednak zdążyły zniknąć. Ale większość została.
4. Gdy po 22 czerwca 1941 po sk…synach rodem z Rosji nie pozostał już ślad, a współpracujący z Rosjanami żydzi zostali, to niektórym puściły nerwy i przy okazji puścili z dymem stodołę. Wraz z żydami.
Tu muszę się przyznać do błędu. Owszem, stodoła spłonęła. Owszem, z żydami. Na pewno nie było ich w tej stodole tylu, ilu doliczyli się sami żydzi już po wojnie. Stodoła nie była w stanie pomieścić półtora tysiąca osób, prawdopodobnie było tam tylko 10% tej liczby.
Na pewno Polacy byli obecni przy tym puszczaniu żydów z dymem. Jednak szczątkowe badania (na poważniejsze nie pozwolili żydzi, a Polska ustami ministra sprawiedliwości w 2001 roku zakazała dalszego prowadzenia wykopalisk archeologicznych) udowadniają, że za paleniem żydów w stodole jest odpowiedzialny oddział SS. Polacy stanowili jedynie zapędzoną na miejsce widownię. Cofam sugestię, że to Polacy byli sprawcami wydarzeń z Jedwabnego. Jeśli ktoś uważa, że jest inaczej, polecam wykłady Leszka Żebrowskiego. Fantastycznie opisuje ujawnione okruchy wiedzy na temat tego, co się wydarzyło w Jedwabnem, jak do aktu spalenia doszło, kto był za nie odpowiedzialny i jakie były późniejsze wydarzenia związane z tym miejscem, i z niektórymi ludźmi żyjącymi w tamtych czasach w tamtej okolicy. W tym – żydów, którzy przeżyli.*
Tytuł
Określenie „żydzi do Gazy” nie jest, niestety, moje. Nie wpadłem na takę grę słów i znaczeń, nad czym serdecznie ubolewam, bo uwielbiam takie wieloznaczności. Ściągnąłem od Ziemkiewicza. Gaza to strefa Izraela, wąski pasek ziemi przylegający do Egiptu i Morza Śródziemnego, zamieszkały przez Palestyńczyków.
Ostatnio dużo czytam i słucham o kwestiach żydowskich. Nie ukrywam, że ze sporym rozbawieniem, bo okazuje się, iż wiele osób nagle przejrzało na oczy w kwestii żydowskiej i to, co do niedawna uważali za „co najmniej przesadę”, obecnie uznają za objaw żydowskiego zaprzaństwa.
Nagle problem z żydami zaczęli zauważać celebryccy dziennikarze, część polityków i mnóstwo blogerów. A jakie rzeczy wychwytują obecnie zwykli użytkownicy internetu… Serce rośnie. Nagle nawet lewacka wikipedia stanowi źródło wiedzy o żydowskich kłamstwach i wiarołomstwie.
Część celebrusiów po mniej lub bardziej piętnujących żydów wypowiedziach, stała się obiektem ataków samych żydów. Co jeszcze zwiększa u nich sceptycym wobec nacji liczącej pieniądze. Ale to już problem samych żydów.
Roman Zieliński, fot. wykop.pl, niepoprawni.pl

* nie zmienia to faktu, że jest w tej książce opisane kilka innych, ciekawych przypadków, które żydzi koniecznie chcą ukryć przed światem. Jak choćby zbrodnie na Palestyńczykach, których dokonali późniejsi… premierzy Izraela.

22+

komentarzy: 16

 1. Każdy kto zna historię tego pasożytniczego, podobno najinteligentniejszego narodu pod słońcem, nie powinien dziwić się temu jak owy ”mądry” naród zachowuje się na terenach gdzie jest gościnnie. Wszak sam ”bóg” im kazał wyrżnąć do nogi wszystkich przodków arabskich.Byli to rdzenni mieszkańcy ziem przyobiecanych im przez istotę, w którą ówcześnie wygodnie im było wierzyć.

  17+

 2. Zamiast narzekać na polityków zacznijcie sami pchać się do polityki. Jesteście młodzi, silni, pewni siebie. Zaczynajcie od stowarzyszeń i fundacji – tam właśnie idą pieniądze; na Róże Rzeplińskie itp. Kto ma znane nazwisko od razu do polityki. Inaczej nie zmieni się nic. Za parę miesięcy wybory do dzieła!

  25+

 3. Niestety, najistotniejszym problemem jest to, co w artykule zostało jedynie delikatnie zasugerowane. Otóż największym zagrożeniem dla Polski jest fakt, że czołowymi polskimi politykami są ludzie, dla których interes narodowy polski niekoniecznie jest interesem nadrzędnym. Niektórzy ponad interes polski stawiają żydowski. Czasem z uwagi na własne pochodzenie, inni dlatego, że się podpinają pod ekipę tak skutecznie ciągnącą pieniądze z polskiego żywiciela.

  21+

 4. Myślę ze należy zakończyć z nimi wszelkie dyskusje na każdym szczeblu. To nic nie da, oni swoje a my mamy swoje zdanie. Brak punktów stycznych. Ale to oni mają problem, trzeba tylko przetrzymać.

  19+

 5. Najgorsze jest to,że w muzeum Polin,za polskie pieniądze taki Sznepf (wsadzony do rady muzeum z nadania Hajki Wałszafskiej) jako przykład rzekomego antysemityzmu umieszcza tweety Ziemkiewicza i Ogórek. Pejsolewaki, Cimoszewicze bełkoczą o mordowaniu żydów przez Polaków nie widząc w rodzinie zbrodniarza i mordercy Polaków,który powieki torturowanym w prywatnej celi wycinał. Mówienie dziś o tym głośno podpada jak zwykle pod antysemityzm, wzmacniany w Europie przez judenrat z Czerskiej ( Bikont dla szwedzkiej prasy), Wiertniczej, PO, a rola Niemców pomniejszana.

  21+

 6. Świadomość ludzi może się budzi i bardzo dobrze, ale nic to nie da gdy politycy dalej będą im wchodzić w zady. Z wypłacania emerytur już nawet Niemcy się wycofują u nas będziemy płacić do śmierci …. właśnie czyjej ? Obawiam się, że prędzej czy później panowie z większymi nosami dostaną te 65 mld. Zawieszenie ustawy o reprywatyzacji też daje dużo do myślenia, a ustawa o IPN pachnie mi tylko taką zasłoną na całą otoczkę.

  15+

  1. Nie dostaną bo suma jest za gruba… jakby chcieli 6,5 mld… to możnaby jakiś geszeft zrobić na rakietach z Izraela, których byy nikt nie widział… jakichś helikopterach nikomu nie potrzebnych… szukaniu ropy i gazu przezeń Krauzego… albo kopalni miedzi zakupionej prezes KGHM… ale to 6,5… a nie 65… pazerność żydków zgubi…PiS nie wycofa się z reform tak jak się z Refugisów nie wycofali… kurz opadł… mogą nas w… pocałować.
   PiS wie, że prawica w Polsce rządzi więc słupki dadzą im rządy na najbliższe 12 lat.. Opozycja się nie liczy…a nastroje Judeosceptyczne wrą. Podnosząc już pokrywkę garnka do góry… ustawa IPN jest…, będzie i reprywatyzacyjna i o dekoncentracji kapitału medialnego… powoli… mamy czas.
   „Młodsi bracia” też nie pozwolą bo oni 11 miliardów złotych rocznie w zębach Watykanowi oddają a to tylko 25% tego co haratają z Polski….rocznie… „będzie trzeba starszym braciom” Płacić to „młodszym” się urwie…. piszesz,że na Polin 4 bańki rocznie idzie…. sam Fundusz Kościelny (ZUS i drobne wydatki głównie dla KRK to 900 mln zł rocznie)…Jarmuły biorą wszystko… Obrót robią większy niż PGNiG-e, PKN Orlen i Lotos razem wzięci….

   6+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *