Pedalska racja

 Nasz kolega obserwował ostatnio przemarsz idiotek/ babski strajk/ atak czarnych parasolek/ dzień feminazistek czy jak tam się nazywała defilada aborcjonistek, która miała miejsce we Wrocławiu 8 marca. I znalazł coś ciekawego z naszego, kibicowskiego punktu widzenia. Otóż pewien rurkowiec zasłonięty dla niepoznaki chustą (taki męski czadorek) niósł własnoręcznie zmajstrowany transparent z hasłem „dość finansowania Śląska”. Może to nie jest dosłowny cytat, lecz o to chodziło.
Niestety, mimo, że teraz wszyscy łażą z aparatami fotograficznymi, nasz kolega nie trzasnął fotki. Musicie uwierzyć bez widoczka. Albo poszukać go sobie na lewackich portalach.
Lewactwo myśli pewnie, że jeśli Śląsk nie będzie finansowany, to drużyna spadnie a problem kiboli, czyli takich typów, od których lewacy dostają po mordach, sam zniknie.
Ale być może w swojej naiwności myślą, że finansowanie takich rzeczy jak klub sportowy jest czymś zdrożnym i że jak pieniądze z kasy miasta nie pójdą na Śląsk, to może ich Centrum Reaktywacji Kultury na skłocie, czy inne pedalskie marsze będą z tejże kasy miejskiej dofinansowywane.
Już nie będą. Urzędujący wciąż na fotelu prezydenta Wrocławia kapuś Rafał D. (twarzówka obok) nie ma w tym już żadnego interesu.
A tak nawiasem. Rurkowiec z czadorem ma sporo racji. Jak się kończy finansowanie Śląska z miejskich pieniędzy – widać gołym okiem. Klub został opanowany przez bandę mającą na uwadze jedynie własny interes, rozpuszczający na lewo i prawo nie swoje pieniądze, nad którymi nie ma istotniejszej kontroli. I dopóki w tej materii nic się nie zmieni, to Śląsk będzie kulał. Tak jak kuleje obecnie.
RZ, fot. kafeteria.pl

11+

komentarzy: 5

 1. @darekdw jesteś amator…. jakbyś był zawodowcem zrobiłbyś to jak Amon Goeth…
  „…. podbiegła do niego „Pani inżynier”, która wykrzyczała, że jest robione coś nieprawidłowo… Amon Goeth powiedział, że nie może słuchać Marksistowskich intelektualistów takich jak ona….po prostu z nimi nie rozmawia…. mimo tego, że czasami mają rację…” po chwili refleksji nawet kazał przebudować fundament według zaleceń „Pani inżynier”
  https://www.youtube.com/watch?v=ZKie_34cpJI
  Nie powinieneś lewakom przyznawać racji…. po prostu nie wdawać się z nimi w dyskusję.
  Wtedy @darekdw będziesz zawodowcem.

  4+

 2. Wspomniany dżentelmen w rurkach powinien przeczytać powyższy artykuł. Kiedyś znajomy znajomych od strony innych znajomych, podobny ananas, wydarł się na mnie, że finansowanie Śląska z kasy miejskiej jest złe i rodzi patologie. Ja mu na to „Chłopie, pełna zgoda !” (choć pewnie inne patologie mieliśmy na myśli) Gębę rozwarł i chyba do dziś mu tak zostało, a akcja działa się jakieś pół roku temu.

  10+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *