Właźcie głębiej!

 Poparcie dla PO spada systematycznie. Wielu się zastanawia, dlaczego jeszcze w ogóle partia oszustów i złodziei ma jakiekolwiek poparcie. Ma, bo w samorządach wciąż rządzą i wciąż rozdają wśród swojaków różne rzeczy. Na przykład we Wrocławiu – oddana niedawno droga do lotniska już będzie przebudowywana. Konkretnie – rondo na łączniku z AOW. Za, bagatela, 3 miliony złotych. Znajomy królika już zaciera rączki. Też we Wrocławiu, gdy na ulicy Kościuszki między pl. Kościuszki a ulicą Stawową robiono ścieżki rowerowe, ta sama firma dwa lata wcześniej na tym samym odcinku naprawiała nawierzchnię. Takich inwestycji, nie tylko drogowych, w skraju całego kraju jest kilkaset tysięcy. Kto wydaje decyzje? Samorządowcy z PO i PSL. Kogo zatem mają popierać znajomi królika? Własną kieszeń.
Interesem Polski i Polaków jest zlikwidowanie organizacji, które zżerają nasze pieniądze. I takich, które działają w interesie wybranych cwaniaków.
Polakom powoli otwierają się oczy. Już chyba wszyscy wiemy jak pod PO funkcjonowało państwo. Mafie sędziowskie i urzędnicze miały się doskonale. Nikt tak nie przyczynił się do upadku PO jak ten komornik, który gdy nie zastał dłużnika, to zap…lił „w imieniu prawa” ciągnik sąsiadowi. Dlaczego to zrobił? Bo był pewien bezkarności? A dlaczego był pewien bezkarności? Jak myślicie?
PiS dziwi się, że rosnące poparcie, już po tym, gdy dotarło do pułapu 50%, nagle się odbiło w dół. Naiwni analitycy z PiS-u twierdzą, że to skutek decyzji o zakazie handlu w niedzielę oraz przymierzaniu się do wyrzucenia z Polski hodowli zwierząt futerkowych.
Nie widzą tego, co naprawdę jest powodem, że część ludzi nie chce PiS-u popierać. Za włażenie w zady żydom.
Żydki pokazały kim tak naprawdę są. Chciwi, zaborczy, nienawidzą Polaków programowo, czego uczeni są od dziecka. I do tego chcą od nas 65 miliardów dolarów. A niektórzy już biliona złotych (300 miliardów dolców).
Wielu obserwatorów życia publicznego twierdzi, że naczelnik Kaczyński w kwestii 65 miliardów już się z żydami dogadał, oczywiście z niekorzyścią dla nas, a teraz już nie kwestia tychże 65 miliardów jest sporna, lecz owego biliona złotych.
Kto nie zrozumie, że pasoży(d)t to coś takiego, co jak się dorwie do żywiciela, to go będzie doił do spodu aż do śmierci, ten zostanie wyssany. Ludzie widzą żydofilię obecnych władz. 100 milionów na cmentarzyk dla żydów? Jest. Nowe muzeum, tym razem powstania w gettcie warszawskim? Sfinansujemy. A to, że na terenie Polski funkcjonują eksterytorialne ośrodki typu muzeum w Auschwitz czy muzeum żydów polskich Polin – ależ PiS tego nie tylko nie chce zauważyć, lecz wręcz popiera. W tym również finansowo. Niektóre decyzje zastanawiają, bo wydawanie lekką rączką polskich pieniędzy na żydowskie zachcianki rodzi podejrzenie, czy na pewno wydający te decyzje dbają o interes Polski i Polaków. A może dbają o interes… swój?
Właźcie głębiej w żydowskie zady i potem się dziwcie, że nie wszyscy wam kibicują w wojnie ze złodziejami i oszustami od Ryżego, a obecnie od Szreka.
Roman Zieliński, fot. Agora, polskie.radio.pl

komentarzy: 18

 1. Żyd Mnie obraża,Ja Go nie mogę,
  Od razu staje się ksenofobem.
  Antysemitą albo rasistą,
  Choć tylko Flagę trzymam Ojczystą.

 2. W artykule zabrakło oburzenia, że na Powązki odbywa się coroczne żebractwo. Aktorzy podtykają 1 listopada puchy biedocie i biedota od ust sobie odejmie a do puszki wrzuci. Władze finansują z naszych podatków obcych bogaczy a biedna ludność tubylcza na swoje potrzeby żebrze. Tyle polskich zabytków niszczeje, za te 100 mln. można byłoby wiele zdziałać.

 3. Zgadzam się absolutnie z tezą postawioną,w artykule przez Romana. Im będą głębiej wchodzić narodowi o wyznaniu handlowemu, tym będą mieć mniejsze poparcie. Ostatnie cyrki mieliśmy okazję zobaczyć podczas obchodów marca 68.

 4. Krótko i na temat, szkoda tylko że nie mamy na dzień dzisiejszy żadnych nowych ugrupowań politycznych, (młodych ludzi) które dałyby kontrę na złodziejskie PO, jak i również PiS, której rządy przypominają mi trochę dyktaturę, pomimo tego co robią na plus.

  1. Dyktaturę kolego to mieliśmy przez osiem lat rzadów jedynie słusznej koalicji, nic nie można było – nawet protestować. To co teraz wyprawia się w przestrzeni publicznej nazywasz dyktatem?- a cały ten wrzask lewactwa i POpapraństwa to też dyktat?

  2. @Marcin
   Znasz encyklopedyczną definicję terminu „dyktatura”? Jeżeli nie, to poczytaj, zanim zechcesz zaistnieć w przestrzeni medialnej, bo w przeciwnym razie ośmieszysz się jak mistrz w dziedzinie autokompromitacji R.Petru. Jeżeli znasz znaczenie, to wskaż proszę przesłanki stanowiące o tym, że panuje u nas dyktatura lub coś, co ją Ci przypomina.

  1. Senator Żaryn, to sobie może wzywać, już po pierwszym wyskoku powinna dostać solidnego kopa w zadek. Za długo się z nią certolą.

 5. Romanie, pisząc o „cmentarzyku dla żydów” narażasz się na zarzut o szerzeniu i nienawiści na tle wyznaniowym, bo część debilostanu i beznapletkowcy uznają, że skoro piszesz o szykowaniu cmentarza, to pewnie liczysz, że ten cmentarz komuś w wielkiej liczbie kwater wnet się przyda.
  100mln zł z budżetu państwa, naszego państwa, pójdzie na już istniejący (od wieków) cmentarz i to pewnie pod płaszczykiem wydatków na ratowanie sztuki sakralnej i dóbr kultury. Oczywiście, na co zwracałeś uwagę w jednym z poprzednich artykułów, wszystkie muzea, obiekty, miejsca kultu powinny być przynajmniej współfinansowane (lub finansowane w całości) przez rząd izraelski i np. gminy żydowskie znajdujące się na terenie RP.
  Niestety, w kwestii polityki międzynarodowej obserwujemy wstawanie z jednokolanowych klęczków przed UE, ale jednocześnie publiczne klękanie na drugie kolano przed żydami. Taka zmiana kolan, ale ciągle na klęczkach.
  Oczywiście wykluczyć nie można, że cała zadymka wywołana została przez jakąś „stronę trzecią”, a jeżeli nawet nie, to trudno się dziwić, że różne „strony trzecie” teraz to wykorzystują szczując przeciwko Polsce.
  Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest to, że hucpa przy nowelizacji Ustawy o IPN jest preludium przed walką o odrzucenie roszczeń (65mld zł).
  Na chwilę obecną na Ustawie o IPN i zachowaniu naszych władz wobec żydostwa tracimy jako państwo wizerunkowo. Pamiętajmy jednak o faktach, nowelę przyjęto przez Sejm, przyjął ja bez poprawek Senat (choć już był krzyk różnych środowisk), podpisał ją PAD (mimo Kornhauserów), zatem weszła w życie.
  Czas pokaże, co wydarzy się dalej.
  Wolałbym oczywiście, aby nasz oficjalny przekaz był taki, że Izrael i jeszcze kilka państw mają podobne regulacje ustawowe i nikomu to nie przeszkadza, zatem my mamy prawo do kształtowania ustawodawstwa w tym zakresie.
  Podejrzewam, że gdyby chodziło jedynie o relacje z Izraelem, to stanowisko RP byłoby znacząco twardsze i bardziej asertywne. W tle jednak jest obawa o reakcje administracji Trumpa w kwestii naszego sporu z żydami. Stąd chyba główny powód skamlenia o „braciach” itp. bzdury.
  W kwestii tytułu tego artykułu i jego rozwinięciu w treści trudno jest nie zgodzić się z postawioną tezą. Część elektoratu PIS-u (może nawet spora część) jest mocno poirytowana takim poziomem „dyplomacji” wobec żydów i Izraela. Czy to może przełożyć się na spadek poparcia? Oczywiście, że tak, ale raczej w ten sposób, że zniesmaczeni tą sprawą nie pójdą do urn, bo ci, którzy mimo wszystko pójdą, zagłosują za PIS-em, gdyż Kukiz-y są dla wielu wyborców merytorycznie słabi, a pozostałą część partii (p.o., nowoczesna, sld, psl, razem) to gangrena.

  1. PiS zrobi dokładnie to,co sobie starsi w wierze wymyślą. Przecież już możesz spotkać się z opinią, że za „kryzysem polsko-żydowskim” stoi…Putin!

 6. To są tematy zastępcze. Świat ewidentnie szykuje się do konfrontacji militarnej na różnych płaszczyznach konwencjonalnych i hybrydowych. Polski miejsce w kontekście izraelskim, tj wsparcie lotnicze na terenie bliskiego Wschodu jako militarny sojusznik, oraz zapewnienie korytarza humanitarno-przesiedleńczego, gdyby Żydom przyszło się ewakuować po nieudanej konfrontacji z Iranem i pozostałym światem arabskim.
  Póki co w Niemczech i Francji nasilają się ataki na osoby żydowskiego pochodzenia, w obu krajach obiekty kultu i zgromadzeń są pod ciągłym dozorem policji, co jest tematem tabu w izraelskich, lewackich mediach, gdzie na czołówkach widnieje polska ustawa IPN-u i wspomnienia polskiego marca 68. Żeby było dziwniej, zawsze zapobiegliwi i wszystko-wiedzący Szwedzi odnawiają infrastrukturę schronów i bunkrów z czasów zimnej wojny, dając na to wręcz potężne dofinansowanie z budżetu. Pewnie już po mundialu ruskim, część sobie będzie musiała poprzypominać jak sie składało kałacha,czy przestawić się na mniejszy kaliber grota. . War is coming…. .

  1. @polon….a Tu się k… czują wyśmienicie….bezczelność do potęgi….
   https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ogorek-chce-przeprosin-od-muzeum-polin/3x2mes1
   zobacz ten film…..obowiązkowo do końca……
   https://www.youtube.com/watch?v=DylTaDV-VZM
   Widziałeś Romek ten film…. „skad się bierze antysemityzm….”
   Tam jest taki motyw, w którym szef „przedsiębiorstwa antysemityzm” chlapnął, że Żydzi nie mają ani takich wpływów jak się wszystkim wydaje ani nie mają poparcia…. ani nie rządzą światem… są mega skłóceni… i prawda jest to o czym pisze @polon…. po to zawsze żyli w gettach i byli straszeni, ze jak wyjdą to ich na pewno zabiją poza gettem…. Im nawet taki strój wymyślili z tymi czapami chałatami, pończochami i za dużymi butami…. że jak spierdolą z getta to nigdzie się nie schowają bo wszędzie są widoczni….Romek nie zgadzam się z Twoim artykułem bo twierdze otwarcie, że Jarek nie po to robił ustawę, żeby płacić Żydom…. ustawa została napisana po to, żeby im nie płacić… zrobiliśmy krok do przodu więc nie bądź Bolesław Tejkowski (co miał być prezydentem Polski…. czy Bubel czy Pająk….) Jakby młodzieży z Izraela nie oszukiwali…. że każdy na świecie chce ich zabić…. to jakby poszli wpław na Europe…. a umieją chodzić po suchych dnach morza gdzie fale się dla nich rozstępują…. żeby mogli przejść…. (tak mówi mitologia semicka)…. nawet pontonów nie potrzebują….
   @antykomuch jak ja się cieszę, że żyjesz….i nawet pokazałeś lwi pazur… powiedz mi zatem przyjacielu… szczerze…. Czy Tomek Obrączka miał rację jak śpiewał 20 lat temu w kinie Śląsk….”dziś dziękujemy za ład i porządek…. za wierność i oddanie ….podczas tamtych dni…. coś tam, coś tam… że zapobiegli anarchii i żydostwu….tekst mówił o tym, że Jaruzelski miał rozstrzelać 2000 internowanych a wojsko miało stłumić rewoltę Żydowską…. Jak myślisz drogi @antykomuchu co podmiot liryczny miał na myśli… analizując ten tekst odpowiedz mi w obliczu dzisiejszych zagrożeń… kiedy powinniśmy przeprosić Pana Putina i poprosić go oficjalnie o opiekę…składając kwiaty na grobie Mietka Moczara…?
   P.S. W sztorm 68 śpiewał Kieljan a nie TO…a tekst był „Grubego”
   „Dziekujemy”
   Ciemna noc 13 grudnia
   Plaga anarchii osiągnęła szczyt
   Nad krajem chmury były coraz większe
   Dojrzewał spisek – to obcy duch

   W tę mroźną noc wszystko się urwało
   Przecięta została wszelka buntu nić
   Aresztowano wszystkich wichrzycieli
   Cała klika wpadła w sieć

   Dziękujemy za wasze oddanie
   Dziękujemy że broniliście nas
   Dziękujemy wam za postawę
   Wielki zryw w pamięci żeby trwał

   Dziś dziękujemy za to naszym chłopcom
   Że wtedy stanęli by bronić naszych chat
   Że przed zalewem anarchii
   Bronili dzielnie nasz schorowany kraj

   Dziś dziękujemy za ład i porządek
   Za wielką ofiarność w czasie tamtych dni
   To stan wojenny przekreślił plagę fałszu
   Odkrył przed światem syjonistyczną grę!

  2. @polon
   Szwedom poradziłbym, aby rozwiązali u siebie w pierwszej kolejności problemy z ciapatymi, bo przygotowywanie schronów może im się nie przydać.
   Co do konfrontacji militarnej, to już na to zwracałem uwagę, po mundialu Putin może podkręcić realizację przejęcia wschodniej Ukrainy. Nikt z wielkich się w tej kwestii nie wychyli, wyrażą jedynie głębokie zaniepokojenie. Rosja „demokratycznie” ogłosi tam plebiscyt (jak na Krymie) i możliwe, że będziemy mieli na mapach dwie Ukrainy, co wcale nie byłoby takie złe dla RP.
   Dzisiaj uwaga „wielkich” zogniskowana jest na Syrię, Iran i Koreę Północną, a nie jakąś Ukrainę, która sama nie wie, czego chce. Po to m.in. Trump zamienił na stanowisku ministra spraw zagranicznych łagodnego Tillersona na obecnego szefa CIA, który uchodzi za jastrzębia.
   @W18
   Chyba starzeję się szybciej, niż mi się wydawało, bo mam coraz większy problem z percepcją i właściwą interpretacją Twojego przekazu i nie ułatwiają tego liczne wielokropki.
   Na nagrobkach Mietka Moczara i Wojtka Jaruzelskiego (i jeszcze niejeden by się znalazł) jedyne, co mógłbym zrobić, to ew. zamontować muszle klozetowe do publicznego, darmowego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *