Serce i dusza

 „Oddałem serce za drużynę, oddałem za nią duszę swą” – tak w dużym skrócie można opisać życie Marcina. Ale swą duszę i derce był także gotów oddać za rodzinę, kobietę, przyjaciół. Chłopak z Wrocławia o silnym charakterze, który w trudnym okresie życia znalazł swój dom w Gdańsku.
Z gdańskiego Przymorza przywiózł nie tylko bagaż doświadczeń, ale także przyjaźnie trwające po dziś dzień.
I teraz, kiedy już wszystko było w jego życiu poukładane, w nocy z poniedziałku na wtorek przyszła nagle i niespodziewanie…
Nigdy już nie wyruszy z nami na mecz czy to we Wrocławiu, czy na wyjeździe…
Marcin Wąsik „Wąski”, dla innych „Wariat” zmarł w wieku 33 lat.
Msza żałobna i pogrzeb odbędą się w sobotę 10 marca 2018 o godzinie 14:00 na cmentarzu przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu.
Trumna będzie wystawiona od godziny 13:30.
Przyjaciele

Prośba od najbliższych, by podczas pogrzebu nie wznosić okrzyków, nawet podczas odpalania rac.

17+

komentarzy: 14

 1. Marcin na pewno patrzył z wielkim uśmiecham na nas jak pięknie go pożegnaliśmy!! Marcin zawsze będziesz w naszych wspomnieniach i w sercu… Spoczywaj wąski w pokoju kiedyś na pewno się zobaczymy. RIP

  3+

 2. Jak to wspaniale być kibicem to jedna z niewielu grup społecznych gdzie słowo przyjaźń jest coś warte. W tym 21 wieku gdzie każdy gdzieś goni nie ma jest o to trudno oczywiście każdy poklepie Cie po plecach i powie będzie dobrze stary albo nie lam się ale odchodzą do domu a Ty zostajesz sam to takie trudne gdy umiera przyjaciel zwłaszcza jak masz przekonanie ze zrobiłeś dużo aby nadal był z Tobą. Nie znalem Cię osobiście ..ba byliśmy po innych stronach barykady, ale kiedyś wszyscy się spotkamy na meczu gdzieś tam w górze.
  Spoczywaj w spokoju.

  5+

 3. Pożegnaliście Marcina z klasą.Dziękuje wam bardzo za to.Zachowaliście się jak prawdziwi przyjaciele. Niejednemu z Was na pożegnaniu Marcina łza poleciała. Wielki szacunek dla Was.I powiem Wam jedno sama czekałam na wasz okrzyk .Jeszcze raz wielkie dziękuje.
  Kuzynka Marcina.

  10+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *