Zagadka

 Co sensownego można napisać przed meczem Śląska w Poznaniu? Że wciąż czekamy na syndrom nowej miotły? Że sami jesteśmy ciekawi, czy trener Pawłowski kolejny raz postawi na słabego Augusto jako na mającego robić za zbawcę? Czy że ciekawi jesteśmy frekwencji przy pogodzie dobrej dla Amundsena, przez którą wiele osób nie poszło na mecz z Górnikiem we Wrocławiu, a w całej Polsce liczba widzów jest wyjątkowo niska?
Niestety, po wczorajszej wygranej Zagłębia Lubin w wyjazdowym pojedynku z Sandecją Nowy Sącz nasze szanse na wejście do ósemki w zasadzie zniknęły. Tak naprawdę to licząc na cokolwiek czepialiśmy się matematycznych wywodów a nie realiów, ale teraz zostaliśmy pozbawieni złudzeń. Teraz każdy punkt się zaczyna liczyć w twardej walce o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek. Każdy jest bezcenny, gdyż nagle cały dół tabeli jakby się obudził i do strefy spadkowej coraz nam jest bliżej.
Pojedynek Amica Poznań – Śląsk Wrocław rozpocznie się dziś, w środę 28 lutego o godzinie 20:30.
Andrzej P, RZ, M-Ś, fot.NI-FO, kibice dopingujący Amikę Poznań we Wrocławiu podczas meczu rozegranego we wrześniu. Śląsk wówczas wygrał 2-0, a dziś Amika walczy o mistrza, natomiast Ślask o to, by nie zlecieć z hukiem.

12+

komentarzy: 7

 1. Prawda taka dzisiaj z Amiką plecy ewentualnie remis, z Sandacją do przodu patrzmy tak jak jest. Nie mamy drużyny na pierwszą ósemkę, kopacze są ale co z tego skoro wpływa na konto dobre sianko, czy przegrają czy wygrają mają to daleko gdzieś. Czy będą na 4 czy na 13 miejscu kogo to z nich… . Serce boli, płakać się chce ale co ja mogę sam walczę z podświadomością że w końcu wygrają I dadzą trochę ciepła w te mroźne dni. Hej Śląsk.

  3+

 2. Na boisku każdy wynik punktowy uznam za sukces patrząc na wiele czynników takich jak nasze przygotowanie do sezonu, passa wyjazdowa oraz siła lodówek u siebie. Cieszy transfer Cholewiaka, kapitana Stali Mielec, który na pozycji skrzydłowego wykręcił 7 bramek w 15 meczach i był brany pod uwagę przez wielu ekspertów do jedynastki rundy w II lidze oraz co ważne ma 184 cm wzrostu, więc w naszej drużynie wrocławskich krasnali to będzie prawie Sky Towerem. Ogólnie też warto wspomnieć, że Amica przy okazji meczu w mrozie dla swoich kibiców zorganizowali festyn pt. „Jak było za komuny” i będą rozdawać ciepłą herbatę na kartki gdzie przydział do jedna herbatka na jednego kibca co by żaden nie chciał dwóch wypić, bo to zbrodnia w Poznaniu.

  13+

 3. Przestaniecie się łudzić z pierwszą ósemką? Przecież wystarczy spojrzeć na grę Naszych kopaczy i głupi zobaczy że Śląsk na tą chwilę to jest drużyna do bicia na Naszym podwórku … niestety ale to jest prawda , jak w podstawowym składzie zagrają tacy pseudo piłkarze jak Vacek , Augusto czy Tarasovs to z góry jesteśmy skazani na porażkę , walka o utrzymanie to są realia a nie grupa mistrzowska .

  13+

 4. Wiecie jaka będzie przyszłość piłki nożnej w naszym klimacie? Za kilkadziesiąt lat wszystkie stadiony to będą w rzeczywistości wielofunkcyjne hale sportowe. Mecze będą rozgrywane na sztucznej murawie, a hala będzie miała także parkiet, a może nawet lodowisko. Będzie można organizować tam większość gier zespołowych, walki bokserskie, MMA, koncerty, itd.
  I wtedy mecze będą rozgrywane przez cały rok w stałej regulowanej przez klimatyzację temperaturze, a może nawet i wilgotności.
  Miasta w Polsce, które nie wydały kasy na nowe odkryte stadiony już za kilka, kilkanaście lat takie kryte stadiony zaczną budować.

  5+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *