Dzięki za reklamę

 Lepszej propagandy lewactwo zrobić normalnym nie mogło. Po wypowiedzeniu sali na wykład dr Ewy Kurek o współsprawstwie żydów w zagładzie żydów, telefony się urywają. „Czy spotkanie się odbędzie”.
Ostatecznie omówienie tematu żydowskiej odpowiedzialności za holokaust zostało przełożone na 10 marca. Nie z powodu odwołania przez ludzi miałkich rezerwacji sali. Tę kwestię organizatorzy załatwili, bowiem zorganizowali inne miejsce, w którym wykład miał się swobodnie odbyć. Jednak prelegentkę dopadła grypa.
Oczywiście, do 10 marca jest jeszcze tyle czasu, że dr Ewa powinna wyzdrowieć, ale co tam lewactwo wymyśli, tego jeszcze nie wiadomo. Może się okazać, że sala nagle i niespodziewanie zostanie zalana, jak przed dwoma laty w Warszawie, gdy omawiany przez dr. Ewę był podobny temat. Organizatorzy są jednak tak zdeterminowani, że nawet gdyby trzeba było, to zrobiony zostanie wykład pod chmurką, jako demonstracja. Do 10 marca mrozy powinny znad Polski odejść. O szczegółach będziemy informować na łamach Fana.
RZ, fot. odkrywcy.pl

30+

komentarzy: 15

 1. Panowie jesteście chyba jedyna grupa zdolna odpowiedzieć w sposób synchroniczny, zorganizowany w ramach porozumienia ponad podziałami w ogólno Polskiej kampanii edukacyjnej której wydzwięk pójdzie na cały świat.
  https://www.youtube.com/watch?v=wHDYDOi4H8k

  na moje oko wystarczy
  http://wprawo.pl/2018/01/31/szokujacy-film-getta-warszawskiego-zydowscy-policjanci-brutalnie-prowadza-swoich-smierc/

  http://wprawo.pl/2018/02/01/zezwierzecony-antysemityzm-zydowskiej-policji-kolejny-film-getta-warszawskiego-wideo-nr-2/

  plus ewentualne wstawki a efekt gwarantowany, znaczy chuj ich strzeli, i może w końcu rozpoczną rozmowę na argumenty.

  0

  1. A teraz przeczytaj jeszcze raz. Tym razem ze zrozumieniem.

   Może Ci ułatwię. Jak odwołają lokal, to spotkanie odbędzie się pod chmurką.
   „Organizatorzy są jednak tak zdeterminowani, że nawet gdyby trzeba było, to zrobiony zostanie wykład pod chmurką, jako demonstracja. „

   6+

 2. @redakcja

  „Jest, a w zasadzie – była gorsza w sile. Silniejsi wygrywają.
  Dlatego chrześcijaństwo nie ma szans z Muzułmanami, bo ewoluowało w stronę lewactwa.
  RZ”

  Oni podobnie jak chrześcijanie są tylko narzędziem. Mentalnie wszyscy są nadjordańczykami. Ja jestem ciekaw jaka rola jest napisana dla naszego kraju. Czy jak parę wieków temu podjudzać nasze „chrześcijańskie” wartości i tworzyć kolejne „przedmurze”. To, że społeczeństwo będzie się radykalizować to zamierzony efekt. Kolejne pionki na światowej szachownicy.

  0

  1. Przepraszam, nie doczytałem komentarzy do końca, to raczej nie do Ciebie uwaga. Zmylił mnie też ten niedokończony cudzysłów.

   1+

 3. W18 dobrze wiemy że część kleru która była na usługach SB-ecji w tej chwili rządzi w kościele. I tylko ta lewacka część robi układ z Niemcami. Ale nie dziwmy się, jak sam Watykan zalatuje lewactwem. Ale na pocieszenie nie tylko kler układa się z Niemcami. Jeszcze nie tak dawno POpaprancy też zapraszali Niemców do Warszawy.A w latach 80-tych pewna grupa młodzieżowa też miała dobre kontakty z Berlinem.Na aspekt kontaktów z Niemcami trzeba patrzeć dużo szerzej.Dla swoich przyziemnych potrzeb dogadywali się z obcymi.

  6+

 4. Z żydowska batalia trwa nadal…. nie zastraszą nas kasą z Unii, nie wezmą nas siłą… to chociaż „młodsi bracia w wierze” spróbują pustynnymi sztuczkami namówić nas na islamizację…. oczywiście z miłości do bliźniego i w miłosierdziu wprost od Jahwe… Podpalić największy bastion oporu Słowian Zachodnich….
  https://wiadomosci.onet.pl/religia/niemieccy-biskupi-chca-poglebienia-dialogu-z-polska-sa-pewne-trudnosci/s341tnz
  Dokładnie jak 1000 lat temu kłamstwem, podstępem i fałszywą pobożnością….
  a najtwardszych… brzęczącym pieniądzem…mitologiczne „30 srebrników”

  9+

  1. 1000 lat temu w białych rękawiczkach pozbyto się Słowian nie chcący poddać się propagandzie nadjordańskiej. Ja nie jestem wierzący, ale w czym mitologia Słowian jest gorsza od rzymskiej i greckiej. Nasza spuścizna leży głęboko zakopana, albo zniszczona.

   0

  2. Jest, a w zasadzie – była gorsza w sile. Silniejsi wygrywają.
   Dlatego chrześcijaństwo nie ma szans z Muzułmanami, bo ewoluowało w stronę lewactwa.
   RZ

   7+

 5. Sam z wielką przyjemnością się na wykład wybiorę ale obawiam się też że po takiej „reklamie” nie będzie gdzie szpilki wcisnąć na sali wykładowej i mam nadzieję że organizatorzy mają to na uwadze? Reklama jaką zrobiła „Gazeta Robotnicza vel Wieczór Wrocławia” najprawdopodobniej przyniesie wysoką frekwencję.

  30+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *