Atak na pociąg

 Wyjazd do Warszawy miał jeden naprawdę interesujący moment. Mniej więcej w połowie drogi „tam” z okien pociągu specjalnego widać było kilkuosobową ekipę, z której jeden osobnik zdjął spodnie i skierował w stronę przejeżdżającego pociągu goły zadek wraz z klejnotami.
Ciekawe, jaką ekipę prezentowali obserwatorzy?
W Warszawie na sektorze gości podczas meczu Legia – Śląsk zameldowało się 885 osób. W tym dość licznie zgody. Ziomale z Lublina ocenili się na 160, z Legnicy około 30, z Gdańska około 20 i z Opavy 12. Dodatkowo było 4 fanów Frencvarosu, którzy zaliczyli jazdę z Budapesztu do Warszawy przez Wrocław i z powrotem tą samą trasą.
Dość liczny wyjazdowo zapowiada się niedzielny mecz Śląsk – Górnik Zabrze. Górnicy jadą do Wrocławia trzema pociągami specjalnymi, można się spodziewać nawet 2 500 fanów gości.
G-ND, B, G-K, B-B, RZ, fot twitter, arch – zdjęcie kibiców Górnika Zabrze z lutego 2016, jak się wówczas mobilizowali na wyjazd do Wrocławia.

PS W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas meczu w Warszawie (zadymienie wywołane racowiskiem spowodowało przerwę w grze), na Śląsk nałożono karę 15 tysięcy złotych i zakazu zorganizowanego wyjazdu na jeden mecz (Poznań).

18+

komentarzy: 13

  1. Tak się dzieje jak właściciel klubu jest oderwany od kibicowskiej rzeczywistości, a w klubie jest ktoś taki jak Pewien osobnik, który dla kasy i stanowiska pewnie zgodziłby się nawet na współpracę z kibicami Widzewa.
   Osoby, które próbowały stworzyć taki pseudofanclub powinny dostać oklep żeby już nigdy więcej nie zbliżały się i nie mieszały do spraw Śląska Wrocław.

   41+

 1. Bezapelacyjnie numerem jeden w wypinaniu gołych zadków jest Arka. Coś tam próbowała na mniejszą skalę działać w tym temacie Wisła(mecz ze Śląskiem). Na szczęście poza Gdynią jest to zjawisko marginalne na polskich trybunach.

  38+

 2. Chcieliśmy zmian – w końcu je mamy.
  Mobilizujmy niezdecydowanych ziomali, aby było nas jak najwięcej.
  Teraz nie ma już wymówek – w niedzielę Wszyscy ba Śląsk!!!

  45+

 3. Znam prywatnie kilku kibiców Górnika, ostatnio dzwoni telefon:
  -ilu było u Was najwięcej kibiców gości?
  -Ruch albo Amica jakieś 2500 osób.
  -Ruchu na pewno tyle u Was nie było, my jedziemy do Was trzema specami, szykuje się fajny wyjazd.
  Fakt, w Zabrzu mają ciśnienie na ten wyjazd i mają bardzo ułatwione zadanie gdyż sektor we Wrocławiu jest pojemny i goście dostają tyle biletów ile chcą. Nie wydaje mi się jednak by w niedzielę został pobity rekord w sektorze gości. Na dzień dzisiejszy sprzedano dwa tysiące biletów i nie będą domawiać więcej.

  29+

 4. Może zabrzmi to jak tragifarsa: Nie pozwólmy by po raz pierwszy w historii naszych domowych występów kibiców gości było więcej niż Nas!!! Nie dajmy się zakrzyczeć Hanysom z Hanysowa!!! Wszyscy na Śląsk!!!

  51+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *