Wściekłość

 W sumie żaden skandal. Normalka. Jak zawsze, gdy u steru znajdują się osobnicy miałcy, bez wyrazu, bez charyzmy, strachliwi. Ale, jak to mawiają, nie ma tego złego… A czasem warto oddzielić plewy ludzkie od ziaren. Bo jak coś się zmieni, to plewy szybko się „przewartościują”.
Na sobotę 24 lutego zapowiedziane było spotkanie z doktor Ewą Kurek.
Najpierw kim jest. Babeczka z pokolenia Kaczyńskich, Macierewiczów, czyli urodzona parę lat po wojnie. Tyle, że nie poszła w politykę, lecz w badania naukowe. I jako osoba mająca w Polsce bodaj największą wiedzę o żydach jest zapraszana na różnego rodzaju wykłady. Jej specjalizacja to głównie żydzi w Polsce w XX wieku. Wiedza niesamowita. Lecz jest jeden mały szkopuł. O żydach, gdy się mówi prawdę, to wyłażą różne dziwne rzeczy. Mało podobające się żydom. A wiecie jak to jest, jak coś się żydom nie podoba, to natychmiast jest „antysemickie”.
Zatem otwarte spotkanie z dr. Ewą Kurek zaplanowane we Wrocławiu wywołało wściekłość tutejszych środowisk opiniotwórczych. Tak się bowiem składa, że we Wrocławiu żydolizów mamy całe spektrum.
Spotkanie miało się odbyć w budynku Solidarności. Nikogo zatem nie zdziwił fakt, że w niemieckiej Gazecie Wrocławskiej postanowiono „przepytać” na tę okoliczność szefa dolnośląskiej Solidarności imć Klimsę Kazimierza. Swego czasu imć Klimso dał popis swojej głupoty wychwalając zbrodniarza na narodzie polskim – Zygmunta Baumana, zatem nic dziwnego, że po „grzecznym wywiadzie” o planowanym wykładzie doktor Ewy Kurek, z którego wynika, iż Klimso „nic nie wiedział i o niczym nie ma pojęcia”, następnego dnia salę wymówiono.
Cóż, w życiu jest tak, że cienkie Bolki do końca życia są ludźmi bez kręgosłupa moralnego, niektórzy przebujają się tak do emerytury i nikt nie zauważy. Niektórzy, jak Klimso, zostają ujawnieni.
Dla żydolizów i wszelkiej galerii polonofobów przykra informacja – organizatorzy znaleźli inne miejsce w którym spotkanie z dr Ewą Kurek się odbędzie, a perypetie najprawdopodobniej jedynie zwiększą zainteresowanie wykładem. Termin i miejsce podamy na Fanie w osobnej notatce.

A taki był piękny oszołom
Ostatnio około 20 osób wyznało mi, że do niedawna widzieli mój sceptycyzm co do żydów i uważali, że to taka moja jazda na pograniczu schizofrenii. Oczy otworzyła im ostatnia awantura polsko – izraelska w której tle coraz widoczniej tli się pazerne żądanie zapłacenia żydom 65 miliardów dolarów za wyimaginowane długi. A nawet biliona złotych.
Nie, nie uważam się za proroka, po prostu słucham mądrzejszych, którzy o tym trąbili od dawna. Przede wszystkim Stanisława Michalkiewicza i Grzegorza Brauna. Oni mówili do innych środowisk, ja do innego, stąd u części osób z którymi się komunikowałem podejrzenie mojego oszołomstwa. Wszak dla nich byłem jedynym „nawiedzonym”, z którym mieli kontakt.
Teraz już niemal wszyscy widzą, że to nie oszołomstwo Zielińskiego, lecz żydowska pazerność, jaką do niedawna dostrzegało niewielu. Obecnie wszystkie żydofile bardzo boleją nad faktem, że Braun i Michalkiewicz mogą z tryumfem twierdzić „przecież mówiliśmy”.

Żydzi, wielkie wam dzięki !
Swoją drogą ja sobie mogłem napisać i z 1000 tekstów, spalić portrety kilku tuzinów żydów na różnych demonstracjach, wygłosić kilkaset pogadanek, zorganizować dziesiątki demonstracji, marszów i czego bym tam jeszcze nie wymyślił, ale nigdy bym nie dorównał temu, co zrobili sami żydzi w kierunku zohydzenia żydów. Słowa ambasador Izraela w Polsce, premiera Izraela, różnych żydowskich dziennikarzy i polityków ruszyły lawinę. Teraz niemal wszyscy Polacy widzą co to za ludzie i jakimi pobudkami się kierują.
Na wierzch wyłażą największe żydowskie zbrodnie i zbrodniarze. Judenraty, Rumkowskie, Morele, kreatury systemowe i indywidualne. Nagle Polacy otworzyli się na wiedzę o społeczności żydowskiej, ich zachowaniu, mentalności, podstępnych uczynkach.
I za to chciałem tym wszystkim Benjaminom Nataniahom, Annom Azarim i całej reszcie wzniecającej polonofobię w społeczności „starszych braci w wierze” serdecznie podziękować. Co niniejszym czynię.
Roman Zieliński, fot. fot.na.tapety.com, Tomasz Kostyła, Angora

34+

komentarzy: 20

 1. Jude chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: Judeopolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

  1+

  1. Patrzyłem teraz na ten żydowski paszkwil na YT,dostał jak na razie 415 łapek w dół,czyli nie jest żle. Zaczyna się też jazda na żydów w komentarzach. Przeczuwam że będzie jazda na ostro.

   2+

 2. Z sieci.
  Jednym z najbardziej wstrząsających żydowskich źródeł o udziale Żydów w zagładzie Żydów są wiersze Icchaka Kacenelsona. Z wrażliwością poety, autor w sposób najbardziej bodaj czytelny oddaje koszmar zbrodni dokonanej przez Żydów na Żydach. W poemacie „O bólu mój” będącego częścią zbioru „Pieśni o zamordowanym żydowskim narodzie” znajdujemy takie oto strofy:
  Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
  Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
  Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
  I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.
  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!
  Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy
  Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli
  Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,
  Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.
  Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,
  Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.
  Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych
  Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.
  Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
  I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”
  Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,
  By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.
  A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto
  Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –
  Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –
  Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…
  W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.
  Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.
  Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?
  Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!
  A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,
  Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie w
  trąca,
  On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami!
  Dla Icchaka Kacenelsona, bezpośredniego świadka dokonanej przez Żydów zbrodni na Żydach, którego poezja stanowi niepodważalne źródło historyczne, oprawcami, którzy bili bez cienia litości, lżyli nieludzkimi słowy byli jego bracia Żydzi. Żydzi byli także tymi, którzy zadali śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

  10+

 3. Ależ wrzask z judenratów na Czerskiej, Wiertniczej, a i zapewne z Placu Solnego unosi się pod niebiosa. Książką Hannah Arendt z wykształcenia filozof jest nie prawdziwa jak twierdzi żyd Śpiewak. Grunt, że socjologa GroSSa jest najprawdziwsza. Aż się nóż w kieszeni otwiera na argumentacje żydostwa.

  10+

 4. „Po co Pan Bóg stworzył żydów polskich, jak nie po to, abyśmy z nich mieli służbę szpiegowską?”

  „Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.” – Otto von Bismarck

  Holokaust Polaków, rozmowa z prof. Richardem Lukasem
  O antypolonizmie żydowskich historyków w USA
  z prof. Richardem Lukasem rozmawia Piotr Zychowicz.

  http://niszczsyjonizm.blogspot.se/2012/10/holokaust-polakow-rozmowa-z-prof.html#more

  Nie zapominajmy przez kogo straciliśmy Lwów, poczytajcie o Żydzie
  Lewis Namier (1886-1960).
  — Był to Żyd z Polski, który uprzednio nazywał się Ludwik Bernstajn-Znamierowski.

  18+

 5. Aby poznać żydowską hipokryzję, nie potrzeba Michalkiewicza i Brauna . Wystarczy Stary Testament, Tam są już przedstawione różne „wałki” żydowskie. A koncepcja narodu wybranego, jest zbieżna z koncepcją rasy panów.

  19+

  1. No właśnie @Skomand……Stary testament…. ale który z katolików to czytał…. mało który… bo jakby poczytali to by się im oczy otworzyły kto to jest Jahwe.
   I druga rzecz… zwróćcie uwagę jak problem jest rozpatrywany… mówi się, że „Polacy mordowali żydów…”Nikt nie zwraca na to uwagi, że w obronie żydów występuje ich państwo Izrael…. w stosunku do Polski…. prawda jest taka, że nawet jak mordowali Polacy…. to mordowali innych obywateli Polski. Czyli albo mówimy, że mordowali się Polacy między sobą… albo, że Katolicy mordowali żydów….więc skoro żydzi byli mordowani przez … katolików to roszczenia powinien Izrael mieć do Państwa Watykańskiego….Dlaczego nie ma…? Bo łatwiej jest znaleźć pożytecznych głupków w polityce Państwa 40 milionowego niż wytargać kasę od „młodszych braci żyjących z wałków jednoinstancyjnych komisji majątkowych, domniemanych należności , funduszy kościelnych i zarobków bezpodatkowych”, którzy też czosnkiem śmierdzą i chętnie biorą kasę ale niechętnie ją oddają….
   Oni drą mordę jak cygany, na huki… a tu merytorycznie sprawę rozpatrując…. W Jedwabnym ( nawet gdyby… Polacy maczali łapy to i tak robili rozliczenia miedzy Polakami)… To im nawet Sikorski Pisał…Radosław….(nie Władysław….) MSZ w rządzie PO…. mąż Anne Appelbaum…. że prawo nie rozróżnia wiary ani rasy….więc im się nic nie należy…

   13+

 6. W ogóle nie wiedziałem że taki wykład we Wrocławiu ma się odbyć. W sobotnie przedpołudnie Rybak z Gazety Wrocławskiej na ichnej stronie kręcił aferę że coś takiego ma się odbyć. Kilka godzin później także tam pojawił się artykuł że wykład nie odbędzie się na pl. Solidarności. Teraz już wiem że na wykładzie się pojawię. Gdyby na Fanie pojawiła się wzmianka o czymś takim myślę że bym to zignorował, teraz jak jest afera skorzystam. Bardzo dobra reklama.

  21+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *