Szloch po głupocie

 Wszystkim nam się wydaje, że żydzi to taki naród/ społeczność, która jest niemal genialna i wszechmocna. Dużo robią, żebyśmy tak myśleli. Tymczasem prawda jest taka, że w czasie III Rzeszy dali się ograć Niemcom jak dzieci. Zwłaszcza ci żydzi, którzy żyli w Polsce.
Nie zastanawia Was, jak patrzycie w telewizor, gdy są pokazywane obrazki z warszawskiego getta, gdy widać wychudzonych do granic możliwości żydów lub ciała, które tak naprawdę są obciągniętymi skórą kościotrupami, jak to możliwe, że żydzi siedzieli tam cicho od 1939 roku do 1943, a w tym 1943 jeszcze co niektórzy mieli siłę walczyć? Jak to jest, że widząc wokół siebie taką nędzę, taką biedę nie uciekali z tego getta masowo?
Zachłanność
Odpowiedź ma dwa istotne wątki. Po pierwsze – obrazki pokazywane nam z getta to nie rok 1939, lecz koniec istnienia getta. Początkowo w gettach żydom żyło się całkiem nieźle. Co więcej, sami żydzi dążyli do powstawania gett. Niemożliwe? Otóż i ich perspektywy wyglądało to następująco: Niemcy teraz wojują z Polską i Polakami. My sobie tworzymy za zgodą i pomocą Niemców miejsca wydzielone, w których sami sobie będziemy rządzić, gdzie Polakom nic nie będzie podlegać, takie eksterytorialne miejsca dla żydów. Za jakiś czas, gdy wszystko się pozmienia, Niemcy wokół wymordują większość Polaków, lub Polacy jakimś cudem wygnają Niemców, my sobie za murami bezpiecznie przetrwamy, a eksterytorialne miejsca na mapach Polski zostaną. I to będzie zalążkiem niezależnego, żydowskiego państwa.
Tak żydzi myśleli w czasie, gdy getta powstawały. Początkowo faktycznie mogło się wydawać, że ten sposób kombinowania ma przyszłość. Być może dlatego sami żydzi postanowili wciągnąć do gett swoich ziomków z mniejszych miejscowości, co kończyło się często awanturami. Gdy żydzi z małych miejscowości nie chcieli się przenieść dobrowolnie, to żydowska policja z getta szła na gestapo ze skargą. Na prośbę grzecznych żydów gestapo brało się za wysiedlanie żydów niegrzecznych.
Czyli z jednej strony żydzi sami sobie zaszkodzili. Z chciwości, bo powodowała nimi żądza posiadania własnych, eksterytorialnych przestrzeni, wyizolowali siebie ze społeczności polskiej.
Brak integracji
Drugim elementem dla którego żydzi nie uciekali gremialnie z gett, które sami sobie stworzyli, był fakt, że większość z nich nie miała gdzie uciekać. Wyrwać się za mury, to jedno, ale aby później mieć szansę przeżyć, trzeba się umieć dogadać.
Tego w telewizji nie pokazują, o tym nie mówią. Tymczasem prawda jest taka, że 85% żydów mieszkających na terenach Polski albo wcale nie mówiło po polsku, albo porozumiewanie się w języku polskim sprawiało im poważną trudność. Żyjąc między Polakami przez kilkaset lat nie nauczyli się polskiego języka.
W naszej świadomości utarło się, że żyd to taki typ, porozumiewa się w języku polskim, jednak robi to z trudnością. Tymczasem prawda jest inna. Zakłamywana. Do tego stopnia inna, że w Muzeum Żydów te 85% populacji nie jest w ogóle w jakikolwiek sposób ujęte.
Żyd nie potrafiący mówić po polsku, nawet jeśli w 1942 roku, gdy zaczął się wdrażać program ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej i warunki życia się pogorszyły, nie miał jak rwać za mur. W obcym środowisku, w którym nie potrafi się porozumieć, nie ma możliwości ukrycia się w tłumie. A do żydów za murami też nie pójdzie, bo wcześniej żydzi zza murów zostali przesiedleni do getta.
Chichot historii
Tak więc ten najmądrzejszy z narodów został przez głupich Niemców złapany jak mysz w pułapkę. Tym lepszą, że zastawioną w sposób wykorzystujący żydowskie dążenia i nadzieje oraz zastawioną przy pomocy samych żydów. Pułapka wykorzystała żydowski gen zdrady, bowiem do budowania na polskim terytorium eksterytorialnych dzielnic żydowskich wykorzystano żydów będących obywatelami Polski, będącymi uprzednio funkcjonariuszami polskiego państwa.
Mając żydów zgromadzonych w wyizolowanych miejscach i do tego posiadając kolaborujących przywódców społeczności żydowskiej, teraz głupi Niemiec mógł zażądać od takiego Rumkowskiego czy Czerniakowa (żydowscy szefowie w gettach, odpowiednio łódzkim i warszawskim) wydania kilku tysięcy żydów dziennie do transportu. Rumkowski robił to chętnie, podobnie jak inni żydowscy szefowie specjalnych dzielnic, Czerniakow natomiast spostrzegł, że jego polityka eksterytorialności wzięła w łeb, zatem zamiast wpisać się w listę hańby, honorowo sam strzelił w czaszkę*.
Tak oto nie potrafiący ponoć kombinować Niemcy w sposób najprostszy z możliwych przy pomocy żydów wysłali na śmierć ten najinteligentniejszy podobno naród na świecie. A żydzi teraz opłakują swoją głupotę robiąc z holokaustu żydowskiego świętego grala XX wieku.
Roman Zieliński, fot. arch.

* a właściwie otruł się cyjankiem potasu.

32+

komentarzy: 17

 1. Dr Ewie życzymy dużo zdrowia! Podobne perypetie z wynajęciem sali we Wrocku, stolicy tzw. gangstersko-liberalno-lewacko-ubeckiego układu dolnośląskiego [bliźniaka Trójmiejskiego] pod nadzorem STASI/BND – miał profesor ekonomii i europoseł AfD Jörg Meuthen! Wielki wstyd dla Wrocławia! A JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

  1+

 2. Przeczytałem artykuł i żale Ostaszewskiej po ripoście Międlara… Szkoda Ostaszewskiej bo żyje z filmu polskiego a ludzie przestaną na jej filmy chodzić tak jak przestali chodzić na filmy młodego Szczura…. jej małpy jej cyrk….Szacun dla Międlara… mógłby zostać pastorem ożenić się i robić to co robi… bo jest dobry a widzę, ze wiara u niego jest ważna… ale nie o tym chciałem. Dwa komentarze ważne… jeden to taki jak mówił mój ojciec już dawno…. że II RP wyglądała jak dzisiejsza Ukraina….Oligarchia…. zawody prawnicze, medyczne dostępne dla znajomków, korporacje narzucające ceny…i wszechobecne wałki żydowskie…..
  Cyt: nr 1
  ” W latach 30 była taka bieda na wsi że zapałki dzielono na cztery. Ludzie butów nie mieli. Wizyta lekarza kosztowała tyle co krowa, dlatego nawet do rodzacych lekarza nie wzywano. Tak zmarła moja ciotka. Zęby wyrywał kowal. Działały kartele i dlatego ceny na sól, zapałki były bardzo wysokie. Na wsi ludzie umierali z głodu jeżeli mieli jakiś kredyt do spłacenia. Potem nastąpiło 6 lat wojny. Ludzie na wsi karmili Niemców i Rosjan, były przymusowe dostawy. Po wojnie wszystkie dzieci miały gruźlice. Żydzi byli handlowcami, rzemieślnikami, bankowcami, lekarzami, akwokatami. W rolnictwie przed wojną pracowało 4 procent. Jeżeli ktoś okradł Żydów to Niemcy. Każdy złoty ząb, wszystko co przedstawiało jakąś wartość wyjechało do Niemiec. Z samej Warszawy pod koniec wojny wywieźli 246 tys. wagonów. Żydzi zostawili nieruchomości. W jakim one były stanie po wojnie? Cała zabudowa mojej wsi przed wojną była drewniana ze strzechą. ….”
  i drugi…cyt:
  „Ostaszewska chce przepraszać za niemcow???
  Hermann Schaper. Prawdziwy, a nie urojony morderca. Za zbrodnię w Jedwabnem został jednak ktoś skazany i był nim Hermann Schaper. Dowodził jako kapitan (Hauptsturmfuerer SS) Kommandem SS Płock – Ciechanów (kommando SS Zichenau-Schröttersburg).
  Przeprowadził akcje likwidacji w takich wioskach jak Wizna (koniec czerwca), Wąsosz (5 lipca), Radziłów (7 lipca), Jedwabne (10 lipca), Łomża (wczesny sierpień), Tykocin (22–25 sierpnia), Rutki (4 września), Piątnica, Zambrów a także w innych miejscowościach.
  Od 1960 roku oskarżany przez niemieckie prokuratury do sprawa zbrodni wojennych (Ludwigsburg), obciążony przez Komisarza okręgowego (Kreisskomissar) Łomży wymordowaniem tamtejszych Żydów, został też rozpoznany ze zdjęć przez dwóch świadków z Izraela – Chaję Finkelstein z Radziłowa oraz Izchak Felera z Tykocina – jako dowodzący pogromami w tych miejscowościach: 7 lipca 1941 w Radziłowie i 25 sierpnia w Tykocinie. Metody stosowane przez Schapera i jego patrole śmierci w tych masakrach były identyczne z przebiegiem mordów w Jedwabnem (zaledwie kilka kilometrów dalej) w kilka dni później. Schaper nie przyznał się do zarzutów i Niemcy uznali dowody za niewystarczające do osądzenia go.
  Kłamał przed sądem utrzymując, że w 1941 roku był kierowcą ciężarówki i posługiwał się fałszywymi nazwiskami. Pomimo pozytywnego rozpoznania go przez świadków, sprawę przeciw ‚Schaperowi’ zamknięto 2 września 1965 roku. W 1974 sprawa Sharpera została ponownie otwarta a w 1976 Niemiecki sąd w Giessen ( Hessen ) ogłosił Sharpera winnym egzekucji POLAKÓW i Żydów we wcześnie wymienionych miejscach w tym w Jedwabnem i skazał Sharpera na 6 lat więzienia
  ale wkrótce został zwolniony ze względu na zły stan zdrowia.
  Dlaczego nie mówi się o tym, że był człowiek skazany za zbrodnie w Jedwabnym? No i dlaczego nie rozstrzygnięto tej sprawy do końca? Ostatecznie ekshumacja w Jedwabnem mogąca jednoznacznie wyjaśnić wszelkie kontrowersje, została wstrzymana…..”
  Do tego dodać niecałe 100 kul z niemieckiego MP-40…. w zgliszczach stodoły

  6+

 3. To dzielny naród żydowski tak się starał o utrzymanie niepodległości choćby na skrawkach okupowanych miast, a wy, niewdzięczne Polaki tak to opisujecie?
  W swym miłosierdziu jesteśmy jednak wielcy. Zapłaćcie 65 miliardów dolarów i wam przebaczymy.

  14+

 4. Dobry artykuł, dobre streszczenie tego co Pani Ewa Kurek mówiła od dawna. Od lat słuchałem i podziwiałem jej wykłady. Kiedyś na necie znalazłem jakiś filmik z getta, ściągnąłem i zacząłem pokazywać ludziom, byli w szoku. Było dokładnie tak jak jest opisane w artykule albo jeszcze gorzej. Było widać jak żydzi ganiają za swoimi z pałami jak ci „ubrani i wypasieni” biją tych „obdartych i chudych” makabra. Polska była pod okupacja Niemiec przez 6 lat i nigdzie nie na takich filmów a z getta są. Z czasów zomo już tak, czyli widać co komuna zrobiła z narodem. Teraz kiedy jest ta dyskusja, staram się pokazywać ten film komu tylko mogę, robi ogromne wrażenie a w necie nie mogę go znaleźć. W kontekście tego co JarekK napisał niżej znalazłem kiedyś taki filmik. https://m.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E Nie wiem czy można wierzyć ale daje do myślenia.

  15+

  1. @Zi Zi umiesz ściągnąć ten film…. ? Kto umie niech ściągnie bo go stracimy a może się jeszcze kiedyś przydać… choćby do obrony własnych racji…
   „Żydzi Żydom zgotowali ten los”- „Żydowskie obozy zagłady”

   7+

  2. ZZ top – ten film, do którego link zamieściłeś, to jest właśnie fragment tego który ściągnąłem a którego pozniej nigdzie nie mogłem znaleść. Ten mój ma 30 minut czyli jest o 20 dłuższy i jeszcze drastyczniejszy. Kopiowanie i przekazywanie dalej konieczne.

   2+

 5. Język Jidysz którym de facto się posługiwali do II WŚ to w większości język staroniemiecki i jak ktoś zna biegle niemiecki to w 70% zrozumie Jidysz. Jest jakiś artykuł mówiący o tym iż większość z nich nie znała języka polskiego?.

  7+

 6. dr Ewa Kurek: „O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki”. Zresztą kto jej z forumowiczów nie zna, ale być może jakiś lewak się otrząśnie, powracając na właściwą drogę „życia”. Kto nie jak faszyści, będą mówić jak było? Cimoszewicze. których ojciec, dziadek wycinał powieki w prywatnej piwnicy gdzie Wyklętych torturował? Szechter? Tusk?
  https://www.youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A
  A,że rocznica marca 1968 nadchodzi,do poczytania zachęcam.
  https://forumemjot.wordpress.com/2013/03/05/semikaliow-marcowych-ciag-dalszy-oto-nadchodzi-kolejna-marcowa-rocznica-rocznica-tak-zwanych-wydarzen-z-1968-roku-stanislaw-michalkiewicz/

  14+

 7. A ja mam pytanie. Czy mając obecną wiedzę jacy naprawdę są żydzi, ludzie którzy ryzykowali dla nich życie ponownie zrobiliby to samo?

  21+

 8. Dużo racji w tym co opisałeś. Że chcieli stworzyć miasta eksterytorialne to wiedziałem. Że większość nie mówiła po polsku nie wiedziałem. Jaką rolę pełniła policja żydowska w getcie też powinniśmy wiedzieć.
  Największe oszustwo to że Żydzi nie są biblijnymi Żydami. Są Chazarami, azjatyckim plemieniem wędrującym ze wschodu na zachód. Gdzieś w okolicach morza kaspijskiego czy Kaukazu zetknęli się z jakimiś przedstawicielami diaspory żydowskiej i przyjęli ich religię. A z narodem żydowskim mają tyle wspólnego co ja z rzymianami choć wyznaję wiarę rzymsko-katolicką.

  39+

  1. @jarekk…. Taaaa pewnie… to Ci Źli Żydzi…. a Ci biblijni „starsi bracia” to byli lepsi…. Nie ma „czegoś takiego jak naród żydowski”….
   http://lubimyczytac.pl/ksiazka/143237/kiedy-i-jak-wynaleziono-narod-zydowski
   Cała mitologia semicka jest zerżnięta na żywca bez przeróbek-co do joty z mitologii Egipskiej… (mam nadzieje, że wiesz, że antyczni Egipcjanie ze wszystkich dynastii to Aryjczycy)……Czyli , że żydzi ukradli „jednego Boga” Egipcjanom, dodali od siebie strach, zdradę i zemstę. http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6009
   Mojżesz przypłynął w koszyku jak faraon… a na końcu zamiast zaprowadzić ich na Ukrainę,ziemię mlekiem i miodem płynącą…gdzie kij od miotły wystarczy wsadzić w żyzna glebę,żeby po miesiącu liście wypuścił… wyprowadził ich na ziejącą ogniem pustynię… gdzie wiatr pędzi krzaki, temperatura odbiera zmysły a, byle mały skorupiak, stawonóg czy gad jest Ci w stanie życie odebrać po jednym ukąszeniu….Niezły z tego Mojżesza był kawalarz….. łahahahahahaha…. no ale artykuł jest o „mądrych żydach”… Tak wyglądali żydzi… o których piszesz @jarekk
   http://innemedium.pl/wideo/antropolodzy-przekonuja-ze-jezus-chrystus-wygladal-typowy-uchodzca

   5+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *