Na kolana!

 W bajce na Atlantydzie zorganizowano obchody na cześć Kapinocji. Atlantyda jest 15 razy większa i ma 5 razy więcej ludzi niż Kapinocja. Zaproszono ambasadora Kapinocji, a ten na uroczystości lży Atlantydę.
Co robią na Atlantydzie po tym, jak są obrażani we własnym domu? Wyp…rzucają ambasadora Kapinocji, nakładają na Kapinocję restrykcje finansowe, zrywają stosunki dyplomatyczne.
A teraz wracamy do świata realnego.
Podczas uroczystości na cześć żydów w Polsce organizowanej przez Polaków za polskie pieniądze, kilka dni po tym, jak ponoć polski wicepremier obiecuje 100 milionów polskich złotych z polskiego Skarbu Państwa na żydowskie cmentarze, żydowska ambasador mówi do Polaków „pocałujcie nas w d…”.
Co robi „polski” premier?
Zaprasza żydowskiego premiera do rozmów.
Co robi „polski” prezydent?
Twierdzi, że może nie podpisać polskiej ustawy polskiego parlamentu, jeśli coś będzie nie po myśli żydów.
Szykować nakolanniki! Ślinić jęzory! Uczyć się składać hołdy, bo jeszcze żyd ich nie przyjmie!
Roman Zieliński, fot. forumemjot dla Polski

A co by się zdarzyło w przestrzeni politycznej, gdyby obliczono, że Polsce należy się od Izraela po, powiedzmy, 10 milionów dolarów za każdego uratowanego żyda na terenach RP w czasie II WŚ ?

37+

komentarzy: 27

  1. Sorry @bunio
   Nie czytaj tego bo będziesz miał syf w głowie… to retoryka lat 90-tych takich przypałowców jak Pająk, Tejkowski czy Bubel… albo jeszcze gorzej Jędrzej Giertych, który napisał….36 książek o Żydach. Jedną książkę rocznie… czysty science fiction…
   Ich wszystkich…przekaz był jasny. Mówił o tym, że cokolwiek byś nie zrobił to i tak nie ma sensu bo żydzi cię stałe obserwują, podsłuchują, osaczają a na końcu i tak zniszczą. Armia Izraela jest najlepsza na Świecie a Mossad to elita elit całego świata.

   1+

 1. – winni wojny – Polacy – bo nie chcieli oddać korytarza, który należał się Niemcom, prześladowali mniejszość niemiecką i zaatakowali radiostację w Gliwicach.
  – winni zniszczenia Warszawy – Powstańcy, bo zaatakowali Niemców, a ci musieli się bronić.
  – winni holocaustu – Polacy, po stronie niemieckiej garstka SS-manów, którzy nie rozkręcili by tej machiny, bez kolaboracji polskiej i zaplecza logistyki polskiej. Ludność Niemiec i Wehrmacht nic o obozach nie wiedzieli.
  Taki przekaz od lat idzie od wiadomych ośrodkow przy znacznym udziale pseudo-polskich sił. Nie ma sie co dziwić, że jest jak jest.

  16+

 2. Polska wstaje z kolan. Bo skończyła robić….
  Jak to naczelny napisał, Kaczyński szuka wsparcia u żydów. No to żydzi prą do wystawienia rachunku, czyli do tych miliardów dolarów których żądają od Polski za kij wie co.

  12+

 3. Zastanawia brak reakcji naszego MSZ. Ambasador Żydów powinien zostać wezwany do Polskiego MSZ w niedzielę rano. I tam ma mu zostać przedstawiony wniosek. Przeprosiny publiczne wygłoszone w ciągu 24 godzin w polskich mediach publicznych. Jeśli nie powinna zostać uznano za persona non grata i wydalona w trybie natychmiastowym z Polski. I tak powinna zostać wyglądać Polska racja stanu.

  33+

 4. Róbcie puchę po wszystkich trybunach i zrzutkę na transparent na trybunie C tak żeby nikomu nie umknęło…” ŚKŻ rachunek dla was za uratowanie miliona Żydów po milion dolców za łeb… Sendlerowa uratowała 4000 żydowskich dzieci i zmarła w przytułku z rentą 700 złotych zabieraną przez opiekę społeczną … jakby każdy z uratowanych Żydów płacił jej po 1 zawszonym amerykańskim dolcu miesięcznie… pewnie żyłaby do teraz… nawet „dziękują” nie usłyszała…
  Ale woda na gorące głowy panowie.
  Na razie ruch jest po naszej stronie… wiem dużo więcej ale nie wolno mi powiedzieć…. dużo się robi żeby wyautować domniemanych spadkobierców. Dobra zmiana idzie dalej….słupki rosną….Ustawa to sukces polskiego rządu i wierzę, że PAD ją podpisze… Neuman z PO głosował za i widziałem z nim wywiad… lżył „starszym braciom”…. nawet on choć czosnkiem śmierdzi na kilometr…..nie bójcie się ja wierzę w PiS i Jarka… co Ty na to @antykomuch…?!?

  25+

 5. Panie Romanie , a gdzie w tym wszystkim jest Kaczyński ? Dalej twierdzi Pan ,że prowadzi jakąś grę posługując się żydami, ażeby dokonać zemsty ? Moim skromnym zdaniem jeśli faktycznie gra tą kartą żydowską , to jest jeszcze większym szkodnikiem od bolka, czego już teraz doświadczamy , ale ja jednak obstawiam inaczej , uważam że przegrał i zgorzkniały odsunął się w cień oddając pełnię władzy naszym starszym „braciom” w wierze.

  11+

 6. Brawo!.Od siebie dodam, że lizanie zadu krwiożerczym, nienawistnym syjonistom skończy się wtedy, kiedy do władzy dojdzie ugrupowanie narodowo -radykalne spod znaku białego krzyża celtyckiego na czarnym tle, wtedy będzie można mówić o prawdziwie wolnej, niepodległej Polsce.
  Gdybym miał jakiś wpływ na decyzję, to na Polin wjechał by ciężki sprzęt, by zrównać ten architektoniczny i ideologiczny koszmar z ziemią, a ambasadorowie syjonistów mieli by 8 godzin by z Polski wypieprzać http://autonom.pl/?p=20968

  32+

 7. Ostatnimi czasy myślałem, że nam naczelny lekko odjechał. Jak czytałem książkę, to się podśmiewałem.
  Teraz przyznaję, że masz, chłopie, niesamowity instynkt. Widzisz na parę lat do przodu.
  Piję twoje zdrowie!

  38+

  1. Szczerze mówiąc również się przyglądałem z lekkim zdziwieniem paru tekstom. I teraz widzę, że to nie bzik pana Romana, lecz dostrzeganie czegoś, co dla nas jest niezauważalne.
   Szacun!

   24+

 8. Oprócz 100 mln na cmentarz, w grę wchodzi muzeum chasydów mieszkających w Polsce. Tak więc kwota będzie większa, A pomysł odnośnie zapłaty za jednego ukrytego żyda wart rozpowszechniania. Oby UEFA nie miała nic przeciwko temu.

  36+

  1. No właśnie za chwilę wracają rozgrywki ekstraklapy, warto by było walnąć jakąś wielką oprawę przypominającą żydom, że jeden drugiego sprzedawał Niemcom i że większość kapo w obozach to też byli żydzi. Można jeszcze dorzucić, że po wojnie w UB w Polsce gnębiący i zabijający Polaków to też byli żydzi.
   Taka oprawa to świetna reklama dla kibiców Śląska bo będzie o nas pisał cały świat.

   27+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *