Guzik do nazizmu

 Ostatnio stało się coś interesującego. Nagle się okazało, że żyjemy w kraju nazioli.
To dość dziwne. Wyglądam na ulicę – nie ma ich. Wychodzę na osiedle – też ich nie ma. Przyglądam się naściennym bazgrołom wandali z blokowisk – jakoś też nie widać, żeby byli zafascynowani naziolstwem. Jak już gdzieś przebijają się krzywe swastyki zrobione rękami nie-graficiarzy, to raczej są to bardzo stare malunki.
No ale co ja tam wiem. Włączam telewizor, a tam od paru dni nazim, naziści, swastyki, Adolf Hitler, rzymskie saluty, germańska gapa, swastyki płonące, mundury, marsze z lasem biało-czerwonych flag… brakuje tylko odezw wodza.
Po naciśnięciu guzika wszystko znika, ale pod czaszką zaczyna coś się dziać.
Szacun na dzielni
Coś świta w głowie, ale lepiej sprawdzić. Biorę za podniszczoną już książkę napisaną ponad 10 lat temu i faktycznie, jest. Cały dział poświęcony jednej kwestii – jak zrobić ludziom wodę z mózgu. Książka redaktora naczelnego pod znamiennym tytułem „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”, a w niej opisane są triki, co trzeba zrobić, żeby omamić odbiorcę.
Szacun dla autora. Książka jest ponadczasowa.
Remedium
Grupka kilku czy kilkunastu osób bawiąca się w podchody gdzieś w lesie. Nikogo nie zabili, nawet rytualnej owcy. Nikogo nie zgwałcili. Nawet lasu nie wycięli. Pogadali głupoty i rozeszli się grzecznie do domów. I to jest powodem dla którego cała Polska ma słuchać 24 godziny na dobę o polskich nazistach czczących jednego, niemieckiego. Przy czym to „niemieckiego” jakoś trudno przechodzi przez gardła „dziennikarzom”.
Aby „nazim” zniknął wystarczy zamiast wpatrywać się w to, co nadaje TVN, wyjść przed dom. Albo przynajmniej zmienić program. Na innych też jest, ale znacznie mniej.
Kasa i wpływy
A nawet jeśli ktoś chce katować własny mózg sztucznymi problemami, to niechby sobie go pakował. Jednak wiele wskazuje na to, że cała ta wywołana niczym histeria ma drugie dno. Od czegoś chcą odwrócić uwagę albo chcą coś osiągnąć. Kto? Ci, którzy mają naprawdę dużo kasy i wpływów, bo tylko w ten sposób histerią da się rozpętać. Konkretnie kto? Spora zagadka.
Co ma zostać osiągnięte? Kolejna zagadka. Musi chodzić o naprawdę sporą kasę. Zatem albo Niemcy po wstępnym uformowaniu rządu zaczynają akcję „robimy co możemy, by wrócić do bezkarnego dojenia Polski” lub zaczęła się już operacja wzbudzania w nas poczucia winy, tak byśmy mieli podstawy, by zapłacić te 65 miliardów dolarów, których coraz bezczelniej od Polski zaczynają się domagać żydzi.
I to jest chyba powodem eskalacji napięcia śmiesznego pikniku.
Grają wszyscy
Niewątpliwie swoją pieczeń będzie chciał na tym ogniu upiec PiS, który ewidentnie pragnie maksymalnie osłabić wszystkie formacje na prawo od siebie. Bo jeśli Ruch Narodowy zwącha się z ONR-em, poskleca jakąś „Pobudkę” Grzegorza Brauna, „Wielką Polskę Niepodległą” Jacka Międlara i tym podobne, drobniutkie inne organizacje i zaczepi się przy paru poważniejszych przedsiębiorcach, to może się okazać, że ostatni skręt w lewo obecnie rządzących zaowocuje powstaniem czegoś, co PiS-owi odbierze elektorat z prawej strony sceny politycznej.
degrelle, fot. prawy.pl, Dziennik Zachodni Plus, onet film – Adam Darski, lepiej znany jako Nergal w mundurze Heinricha Himmlera, w którym grał w filmie „AmbaSSada”.

Złośliwy komentarz redaktora naczelnego
Kolega degrelle już tak się zadomowił na łamach Fana, że nie musi pisać wiernopoddańczych akapitów.

29+

komentarzy: 15

  1. Zadam pytanie czy to co obecnie dzieje się w Polsce i na świecie jest powiązane i jest jakiś jeden w tym cel, jakieś drugie dno? 1. Robienie z Polaków nazistów po leśnych przygodach kilku oszołomów. 2. Robienie z Polaków faszystów po marszu niepodległości. Oraz to co obecnie dzieje się na świecie: 3. Uchwały w USA w sprawie zwrotu mienia żydowskiego. 4. Niepojęty skowyt Żydów na szczeblu politycznym za Polski projekt ustawy o karaniu za kłamliwe słowa o Polskich obozach zagłady i stwierdzenie tym samym że były one Polskie i że jesteśmy współwinni. Pytam bo nie rozumiem i nie wiem czy to sen, czy jawa? Wiem tylko jedno, że żydowskie sonderkommando z KL miało by w obecnych czasach niezły ubaw.

    7+

  2. Z niecierpliwością czekam kiedy wreszcie, ponad podziałami, RN dogada się z ONR, Braunem, Międlarem także z Prawicą RP Marka Jurka i stworzą prawdziwą Zjednoczoną Prawicę, która w wyborach 19′ przekroczyłaby próg i miałaby swój klub w Sejmie. A K’15 niech odbiera głosy centrystów POPiSowi.

    29+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *