Bicie kontrolowane

 Świetny wywiad z dr. Jerzym Dudałą z Sosnowca o łomocie jakiego nie dostali KOD-eraści na Jasnej Górze podczas pielgrzymki kibicowskiej, udzielony dla Radia Katowice. Za najlepszą reklamę zachęcającą do poświęcania kilkunastu minut niech posłużą słowa samego Dudały:
– Znajomy z radia mi potem mówił, że mieli tyle telefonów, ile już dawno u nich po żadnej audycji nie było. I powiedział, że prawie 100 procent słuchaczy było na nie, ludzie dzwonili i jechali ponoć po mnie równo, itd.; pewnie szybko mnie nie zaproszą, he, he,
RZ, JD, fot. Filip Blazejowski/Forum – zdjęcie ilustruje inne wydarzenie, które również odbiło się szerokim echem w mediach, gdyż inny KOD-omita tak prowokował narodowców w Radomiu, że ci nie wytrzymali. Link do wywiadu:
https://www.radio.katowice.pl/zobacz,34129,Kawa-na-lawe-z-dr-Jerzym-Dudala-video-.html#.WmBy-9ThCXY

20+

komentarzy: 4

  1. A ja jestem innego zdania, lać te lewackie postkomunistyczne szmaty wszędzie i zawsze. Ale jak już lać to lać tak żeby następnym razem już o własnych siłach nie mogli przyjść prowokować.
    I nie przejmować się lewackimi mediami, niech sobie płaczą ile chcą. Mnie, mojej rodziny i moich znajomych ich płacz nie przekona aby głosować na lewacką patologię.

    18+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *