Hektary prezesa

 Jaki wpływ na wyniki Śląska ma zmiana prezesa? Na pewno jakiś ma, ale zależności i czynników jest tak wiele, i tak są ze sobą posplatane, że trudno o nawet przybliżoną ocenę zagadnienia.
W każdym razie, nie ma już prezesa, za którego Śląsk miał kłopoty z wygrywaniem, teraz jest prezes nowy.
Jednoźródłowe i nie potwierdzone informacje jakie spłynęły do Fana nowemu prezesowi nie przypisują syndromu lepkich łapek. Wręcz przeciwnie, przedstawiony został jako człowiek raczej uczciwy.
Oświadczenie majątkowe temu nie przeczy. 10-letni renault, 70-metrowe mieszkanie o wartości 280 tysięcy, dwie działki budowlane po 11 arów – to można mieć, jeśli osiągnęło się zarobki na poziomie 18 tysięcy miesięcznie. Tym bardziej, że obecny stan zadłużenia to ponad 320 tysięcy złotych (dług wyceniony na luty 2017). Ale pod warunkiem, że 13-hektarowe gospodarstwo to spadek lub wiano od żony.
Generalnie stan majątkowy prezesa nie jest celem zainteresowania, a jedynie środkiem do ewentualnego potwierdzenia słów naszego źródła informacji.
Na pewno Marcin Przychodny nie zna się na futbolu. W tym środowisku jest kimś kompletnie nowym. Czy podejmowane przez niego ruchy będą autonomiczne, bo wynikające z jego, ponoć sporej, wiedzy biznesowej, czy będą miały swoich mentorów – na dziś tego nie wiadomo.
Natomiast wiadomo, że podpowiadaczy będzie się koło niego kręcić wielu. Przynajmniej do tego czasu, do którego w Śląsku będą jakiekolwiek pieniądze.
Roman Zieliński, fot. NI-FO – jednym z problemów Śląska jest nie najwyższa frekwencja na meczach u siebie gdy drużyna przegrywa (a ostatnio przegrywa) i gdy rywale są niemedialni (a zostały nam we Wrocławiu spotkania z takimi tuzami jak Sandecja Nowy Sącz, Wisła Płock czy Korona Kielce).

komentarzy: 6

    1. Pkt 5 to perełka. Niby można się łatwo domyślić, ale żeby nie umieć sklecić jednego zdania w oficjalnym piśmie to wstyd.

  1. Tylko zwycięstwo z Cracovią może spowodować, że na najbliższym meczu na Pilczycach frekwencja nie będzie kompromitująca. Jeśli Śląsk nie będzie wygrywał, to do końca rundy należy się spodziewać tego, że po trybunach będzie hulał wiatr, zwłaszcza, że wczesna wiosna przeważnie też pogodą nie zachęca do tłumnego odwiedzania stadionu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *