Szukali to znaleźli

 Pielgrzymka kiboli za nami. Na pielgrzymce próbują wypłynąć różne męty. Tym razem byli to Obywatele RP. Najpierw prowokowali swoją obecnością w mieście, a po rozwiązaniu swojego oficjalnego zgromadzenia w 20-30 osób podeszli pod wały klasztorne w czasie, gdy odbywało się kończąca pielgrzymkę racowisko.
Jak to w racowisku, spłonął transparent. Akurat im spłonął. Cóż, tak to bywa. Koderaści wycenili swoje straty na 1000 złotych.
Tu podpowiedź dla Obywateli RP:
Jak macie takie drogie transparenty, to możecie być pewni, że ci, którym za nie płacicie, robią na was niezłą kasę. Stąd wiadomo, skąd się bierze poparcie dla kodomitów w niektórych kręgach.
Wracając do wydarzeń z Częstochowy. Cóż, zetknięcie dwóch światów musiało się skończyć łomotem. Albo Obywatele RP tego nie wiedzieli, co by świadczyło, że koderaści są głupi, albo wiedzieli i chcieli zostać męczennikami. To z kolei podchodzi pod prowokację. Innego wytłumaczenia nie ma.
RZ, fot. Tomasz Kudala sportowefakty.pl, NN

27+

komentarzy: 17

 1. Zawsze mówię, że tego typu organizacje to zwyczajni terroryści, i jak terroryści powinni skończyć swego żywota.Będą się z nimi patyczkować (a będą na pewno ),to dojdzie w końcu do tragedii. Obym był złym prorokiem.

  29+

 2. Oni (kodomici, dziewuchy dziewuchom, zieloni,ubecy i inni) pod osłoną kamer łażą specjalnie by wyłapać. 11.11 we Wrocławiu chciały blokować marsz to skończyło się tak jak skończyło. Oni są tak durni i tak zdesperowani, że dadzą się pobić i zrobić z siebie męczenników walczących o demokrację.

  64+

  1. Mała poprawka, męczennik to ten który ponosi ofiarę dla idei, wiary ale na siłę nie szuka śmierci czy „guza” itp. Taki co na siłę szukają wpier.. jak te barany z kod, ubywateli RP to są zwykli masochiści sterowani przez dobrze opłacanych prowokatorów.

   20+

 3. Żydowska prowokacja. Bydło 3 RP wie, że z „kibolami” żartów nie ma. Przecież z tych parchów 3 RP miazga by została, co dla lewackiego motłochu stanowiłoby medialny żer.
  Starsi pamiętają, jak zad po wlaniu pasem przez ekipę św.p.Leppera w TV pokazywał.

  52+

  1. Z sieci.
   31 lipca 1994 roku. W Kobylnicy, małym miasteczku koło Słupska, bojówka Samoobrony chłoszcze i strzyże Antoniego Chodorowskiego, zarządcę komisarycznego zadłużonego gospodarstwa ogrodniczego. Dowódca dwuosobowego oddziału policji uznaje, że nie ma zagrożenia i odjeżdża tuż przed samym wydarzeniem.

   38+

  1. Z Władeczkiem też się certolą.A powinno być tak:„Podczas oczekiwania na przesłuchanie, Władysław Frasyniuk wyskoczył z 3 piętra okna prokuratury, ponosząc śmierć na miejscu”. Wszycho w temacie.

   27+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *