Bieli i mistrzostwa

 Niech nadchodzący rok 2018 będzie lepszy od mijającego. Bez problemów z „architektami i inżynierami” z pontonów, oraz by napływowe mniejszości narodowe nie przekształciły się z ekonomicznych z ruchy społeczne.
Rządów mądrych, mających na uwadze jedynie interes Polski.
Śląska grającego pięknie i skutecznie, przyciągającego tłumy fanatyków, mającego szefostwo nie umoczone w drobne geszefciki.
Tego wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności
Czytelnikom Fana
składa
zespół redakcyjny
fot. Gazeta Prawna

 

29+

komentarzy: 12

 1. Szczęśliwego Nowego 2018 i oby był lepszy niż poprzedni dla wszystkich idących pod flagą zielono-biało-czerwoną, zgód Naszych, redakcji Fana oraz czytelnikom. Najlepszego!!!

  7+

 2. Witam.
  Najlepszego w Nowym Roku!
  To nie czary,
  Wrocław ma puchary,
  Cała Polska czeka…..
  Mam pytanko do redakcji,dlaczego nie ma „łapek w dół”?
  Nie zawsze człowiek zgadza się z danym komentarzem.
  Pozdrawiam serdecznie!
  WKS KING!!!

  3+

 3. Wszystkiego najlepszego, w nowym 2018 roku, udanej sylwestrowej imprezy bez Zenka Martyniuka i innego muzycznego badziewia,dla całej Redakcji Fana, oraz wszystkich Czytelników. Zdrówka !.

  9+

 4. Panowie i Panie wybieram się dzisiaj z żoną na Rynek na imprezę Sylwestrową i potrzebuje kilku informacji, których nie mogłem znaleźć w internecie.

  W którym miejscu będzie wyznaczona strefa dla kobiet gdyby okazało się, że żona będzie napastowana przez uciekających przed wojną w Syrii dentystów a ja wcześniej z powodu ich przewagi nie dam rady jej obronić, w którym miejscu powstały betonowe zapory chroniące przed kardiochirurgiem z Iraku gdyby nie wyhamował oraz ile tysięcy żołnierzy będzie dzisiaj pilnowało centrum miasta?
  Ewentualnie jeśli macie wiedze czy dzisiaj rozgrywa spotkanie reprezentacja Maroka to też dajcie znać bo pewnie niezależnie od wyniku tłumy ich kibiców wylegną na ulice Wrokseli. Dodatkowo jeśli ktoś dysponuje garażem, który mógłby użyczyć na jedną noc to chętnie skorzystam aby jakiś niezadowolony z warunków socjalnych i ekonomicznych, młodzieniec z ubogich przedmieść Wroryża nie podpalił mi samochodu.

  A przepraszam, zapomniałem, że nie żyjemy w tej mlekiem i miodem płynącej Francji, cudownej Anglii, wspaniałych Niemczech ani nawet w mroźnej Skandynawii, żadnej z krain rządzonej przez elitę elit, najbardziej światłych przywódców tylko w zacofanej Polsce, którą włada banda psycholi dokonująca zamachu na sądy i rozdająca 500+ na prawo i lewo.

  I nawet minusowej temperatury oraz śniegu nie potrafi załatwić na Święta!

  Udanego Sylwestra dla wszystkich kibiców Śląska oraz zgód!

  PS. Ostatnio napisaliście jednemu z użytkowników, że da się u niego wyczuć niechęć do Fana i, żeby w takim razie nie wchodził na stronę.
  Ja czasami się z Wami nie zgadzam, czasami lubię wbić małą szpile ale ogólnie Was bardzo lubię i szanuje więc wybaczcie czasami drobne złośliwości z mojej strony.
  Pomyślności w Nowym Roku!

  23+

  1. „…napisaliście jednemu z użytkowników, że da się u niego wyczuć niechęć do Fana i, żeby w takim razie nie wchodził na stronę.”

   Odróżniamy złośliwostki, wstrzyki, szyderę od totalnej negacji.

   17+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *