Świat świąt

 Świąt takich, jakie sobie wymarzycie. Białych, sytych (ale bez przesady), z płynami imagogennymi (też z umiarem), ale przede wszystkim zdrowych życzymy tym, którzy sympatyzują ze Śląskiem, a także z klubami zaprzyjaźnionymi. Życzymy także wszystkim narodowcom, moherom, szowinistom, ciemnogrodzianom, bandytom stadionowym, katokibolom, faszystom, naziolom, oszołomom i za kogo jeszcze uważają nas pedałolubni.
redakcja Fana. fot. tapetos.pl

PS. Zauważyliście, że tęczowi tak krytykują kościół, tak go nienawidzą, a jak tylko mogą to się na kościół powołują (Franciszek powiedział, żeby przyjmować dzicz!!!) i na dodatek katolickie święta. Nie tylko je obchodzą, to jeszcze się na nie obdarowują prezentami. Taka lewacko – pedalska hipokryzja.

28+

komentarzy: 23

 1. Redakcji i wszystkim FAN-atykom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę, aby Gwiazdka Betlejemska swym blaskiem zawsze rozświetlała wszystkie Wasze ścieżki, a narodzony Jezus pomagał wybierać tylko te właściwe.

  18+

 2. Dobrych, spokojnych i błogosławionych świat Bożego Narodzenia dla wszystkich którym słowa Bóg Honor Ojczyzna są czymś naprawdę ważnym. „Podnieś rączkę Boże dziecię, błogosław ojczyznę miłą” wspieraj nas w walce o wolność od islamu, komuny i zboczeńców i innych nieszczęść. Pamiętajmy o tych naszych rodakach co oddali życie za wiarę, za honor i ojczyznę. Życzę Wam tego co i sobie bym życzył a czego wam zazdroszczę: „białych świat”!

  23+

 3. Czytam Fana od wielu lat.
  Z przykrością stwierdzam że Szanowna redakcja idzie z prądem dobrej zmiany ,stając się trybikiem propagandy rządu na którego czele stoi pan który przez wiele lat sektor bankowy uzależniał od obcego kapitału.
  Kobol zawsze powinien być w opozycji do władzy(mimo że ta się przymila) a nie klakierem przyklaskującym doraźnym postulatom pseudo patryjotów.
  Przepraszam za ewentualne błędy ale emocje wzięły górę Wesołych Świąt!!!

  8+

  1. @Smutny
   No i błysnąłeś jak gwiazdka.
   Być zawsze w opozycji do władzy to znaczy trochę pozycjonować się jako anarchista lub totalna opozycja, a to raczej źle się kojarzy.
   Redakcja racjonalnie krytykuje scenę polityczną po obu stronach jej barykady. Czytelnicy mają różne opinie na temat poszczególnych krytycznych stanowisk Redakcji i wyrażają je na łamach FAN-a w swoich komentarzach.
   Zarzucanie FAN-owi, że w jakimkolwiek stopniu jest tubą (trybikiem) propagandy jest raczej nietrafione.

   18+

  1. @zygmunt 70 przestań Miodkować bo już nie raz zwracano Ci uwagę, że poprawianie kogoś to duży nietakt. W języku niemieckim jako rzeczownik pisałoby się słowo kościół z dużej litery… ale w polskim pisze się z małej bo to nie jest nazwa własna… chyba, że występuje na początku zdania… merytorycznie proszę a jak czujesz braki w poprawianiu zatrudnij się w 4 LO ponoć polonistów potrzebują…

   1+

  2. @W18. Akurat w tym przypadku Kościół piszemy z dużej litery, a małą wtedy, gdy mówimy o budowli. Poprawiając błędy nie robię tego w sposób złośliwy. Bycie Polakiem, to też poprawne posługiwania się Ojczystym językiem i nie będzie mi to nigdy obojętne. Sam też nie jestem nieomylny, a jak mi ktoś zwróci uwagę na błędy jezykowe, to mu raczej podziękuję, zwłaszcza jak nie zrobi tego w sposób obraźliwy, a nie udaję urażonego. Zresztą mamy świąteczny czas, więc nie ma się co kłócić. Tobie i wszystkim czytelnikom Fana życzę miłego, rodzinnego, spokojnego świątecznego wieczoru.

   4+

 4. Hipokryzją jest stwierdzenie przez Halickiego, że komisja Jakiego jest bolszewicka. Tak oto trockiści z PO zarówno głosowali za powstaniem tej komisji jak i w niej zasiadają.

  17+

 5. Kryzys w Kościele Katolickim jest wśród hierarchów i nie ma się co oszukiwać, bo Watykan skręcił mocno w lewo za Franciszka. Życzę wszystkim miłującym naszą Ojczyznę wszystkiego dobrego w te święta, a w perspektywie czasu – konserwatywnego Papieża i piłki nożnej bez policji. Hej Śląsk!

  21+

  1. Kryzys zaczął się wtedy, kiedy społeczeństwa na zachodzie zaczęły skręcać w lewo. Parafianie w parafiach zaczęli być lewakami, z nich wyrastali seminarzyści a później księża lewacy. Pokolenie 68 – dzieci kwiaty. Teologia wyzwolenia w Ameryce Pd itp. Pisałem nie raz – parafianie muszą wspierać księży normalnych, prawicowych, dobrych. Bo lewacy naciskają na księży w parafiach i to bardzo.

   9+

 6. Oczywiście z najserdeczniejszymi życzeniami dla całej braci Nacjonalistycznej i całej sceny Rock Against Communism głoszącej jedyne słuszne wartości ideologiczne w naszym Ojczystym Kraju który jako jeden z niewielu pozostaje suwerenny.Życzę wam aby Święta były białe i jak zwykle spokojne i w rodzinnym gronie, nie zapominając oczywiście o rodakach na kresach i o tych mniej zamożnych w Polsce.
  Życzę wam aby ta Polskość nadal pokazywała swoje mocne argumenty w Europie a my jako pierwowzór nowej Europy zbudowanej na jej starych fundamentach mogli chodzić jak zawsze z uniesioną głową i szczycić się oraz być dumnym z pochodzenia.

  24+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *