Zbrodniarz kąsa zza grobu

Prokuratorka Katarzyna Zagwojska postanowiła zrobić karierę na sprawach politycznych. Ponoć uświadomiła sobie, że bardzo opłacalne jest wyszukiwanie wrogów żydów, ale to pewnie tylko złośliwe plotki. Jednak Piotra Rybaka za spalenie kukły za kratki wysłała.
Na pewno natomiast pani Kasia polubiła zbrodniarza wojennego. Być może właśnie dlatego polubiła, że żyd. Zygmunt Bauman co prawda od 9 stycznia wącha kwiatki od spodu, lecz jeszcze za jego życia, w dniu 1 maja 2016 na wrocławskiej demonstracji został spalony jego portret.
Ostatnio pani Kasia doszła do wniosku, że palenie wizerunku zbrodniarza wojennego się nie godzi, wobec czego wszczęła postępowanie w tej sprawie.
Przy okazji zainteresowała się paleniem portretu innego dziwnego człowieka. Tego, który do Wrocławia owego zbrodniarza zapraszał, czyli pełniącego jeszcze funkcję prezydenta Wrocławia Rafała D.
Niniejszym oświadczam, że jeśli do mojego miasta ktokolwiek będzie zapraszał osobników będących zbrodniarzami na narodzie polskim, to będę protestował tak przeciwko owemu zbrodniarzowi, jak i przeciwko osobie tegoż zbrodniarza zapraszającego. Będę palił wizerunki, będę się domagał usunięcia obu – zbrodniarza i jego przydupasa, z życia publicznego.

Boniego zdolność honorowa
A’propos palenia. Znacie osobnika, który będąc przedstawicielem Polski za polskie pieniądze na forum Parlamentu Europejskiego głosował za tym, by Polskę ukarać finansowo? Jeśli nie znacie kogoś takiego, to przedstawiam. Michał Boni, tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa o kryptonimie „Znak”.
Będąc Europosłem z ramienia Platformy Obywatelskiej wraz ze swoimi koleżankami z tejże partii:
Różą Marą Barbarą Thun und Grafin von Hohenstein
Julią Piterą
Danutą Huebner
Barbarą Kudrycką
Danutą Jazłowiecką
głosował za rezolucją w/s tak zwanego łamania demokracji w Polsce. To głosowanie może zakończyć się nałożeniem na Polskę sankcji finansowych.
Spaliłem portret Michała Boniego na wrocławskim rynku 13 grudnia, uznając, że jest to najlepszy przykład osobnika, który zdradził ideały tych wszystkich, którzy walczyli z komuną, by Polska była wolna i niepodległa.
Michał Boni, któremu wiele osób odmawia praw honorowych, a za publicznie wypowiedziane kłamstwo został spoliczkowany przez Korwina-Mikke, poczuł się tym czynem urażony i sprawa spalenia jego portretu wylądowała na policyjnym biurku.
Przyznaję się do lenistwa. Powinienem spalić 6 portretów. Wybrałem Boniego, bo z tej bandy to jedyny facet,
Roman Zieliński, fot. llounge-obviousmag-org, tuwroclaw.pl

26+

komentarzy: 12

 1. Dajmy ogłoszenie na Fanie, że poszukujemy do stałej współpracy młodych prawników, którzy za symboliczną złotówkę lub zwrot kosztów będą bronili osób oskarżanych…. o bzdury. Proszę Cię również o odkurzenie jakiegoś starego stowarzyszenia…. które będzie mogło zbierać kasę na konto na „ruchy prawne”…. Opodatkujemy się po 20 złotych miesięcznie…. zlecenie stałe i będzie lecieć co miesiąc kasa…. Poza tym na stare lata mógłbyś wystartować w wyborach do parlamentu…. będziesz miał poparcie….. to będzie taka wisienka na torcie….całego twojego życiorysu…. Interpelacje poselskie dużo dają ale musi je ktoś pisać…..Nawet jak byłeś skazany… nie ma to znaczenia bo Twój wyrok nie był przestępstwem umyślnym. O wszystkich innych wyrokach my wiemy… i nie stoją one na przeszkodzie z tytułu przedawnienia i tak zwanych omyłek sadowych albo niskiego społecznego niebezpieczeństwa czynu…. Zróbmy jakiś krok do przodu.

  7+

 2. Z sieci.

  Redakcja (—–oszechterowano) rozmawiała z dwoma eurodeputowanymi, którzy brali udział we wczorajszym incydencie w pałacyku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Podczas spotkania nowych posłów do Parlamentu Europejskiego Janusz Korwin-Mikke spoliczkował Michała Boniego. Lider Kongresu Nowej Prawicy tłumaczył potem, że to reakcja na… słowa sprzed ponad dwudziestu lat. Michał Boni po ujawnieniu przez Janusza Korwin-Mikkego listy współpracowników zarejestrowanych przez SB miał ogłosić, że prawicowy polityk jest niespełna rozumu.

  Zapytany czy czuje niestosowność z powodu zaistniałej sytuacji, Korwin-Mikke odpowiedział, że zamiast spoliczkowania Boniego, powinien napluć mu w twarz. – Jeśli chce sobie pluć, to niech uważa, żeby sobie nie napluł na własne buty – mówi dla (— oszechterowano) zdenerwowany Michał Boni, komentując słowa Janusza Korwin-Mikkego. Co na to Janusz Korwin-Mikke? (—– oszechterowano)rozmawiał z obydwoma posłami.

  – Pan Janusz Korwin-Mikke używa określenia, że byłem agentem, tymczasem ja w oświadczeniu nie podjąłem współpracy, czyli nie byłem agentem. To on kłamie i dezinformuje opinię publiczną – kontynuuje w rozmowie z (— oszechterowano) Michał Boni.
  – Niech Pan Boni przypomni sobie, jak na całą Polskę w telewizji mówił, że jestem niespełna rozumu – dodaje w korespondencyjnej dyskusji dla portalu (—- oszechterowano) Janusz Korwin-Mikke.

  9+

 3. Podobno Boni spłonął sam. Ze wstydu spłonął ogarnięty płomieniem wolności. Zapalił się pod wpływem płomiennej mowy.Zrobił to na cześć Ognia – Kurasia, na którym POstawił swój TW znak wolności.

  24+

 4. Przydałby się jakiś dobry papuga pro publico bono.
  A do tej galerii antypolskich POpaprańców można by dodać Borysa Wychodka łysola, który w wywiadzie również nawoływał Zachód do sankcji przeciw Ojczyźnie.
  A może Red. Nacz. przypomni jak i jakimi kanałami i udało się kiedyś ściągnąć na gniazdo przy O62 legendę Solidarności 80 Kornela Morawieckiego, ojca obecnego premiera…?

  20+

  1. Raczej Solidarności Walczącej Kornel Morawiecki był szefem.
   Ach ten pośpiech, czasami też tak mam.

   https:// pl.wikipedia.org/wiki/Solidarność_80

   7+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *