Mogło być wesoło

 Teraz wyobraźcie sobie, że rządzi PO:
Wstajecie rano a za oknem banda biednych uchodźców okrada sklep i bije jakiegoś białego mężczyznę. Gdzieś z krzaków słychać wołanie o pomoc, to zapewne jakaś młoda, biała dziewczyna doznaje grupowego ubogacenia kulturowego.
Nic nie robicie bo nie wolno! Wiecie, że tam gdzieś po ulicach krąży wymiar sprawiedliwości w postaci gościa przebranego za ochroniarza, poluje on na młode dziennikarki po to by im naubliżać. Odpalacie TV a tam info, że z 25 Caracali zakupionych przez rząd lata tylko 5 bo reszta się zepsuła, a naprawa zbyt droga. Za chwilę poprawka do info, latają tylko cztery bo piąty gdzieś zniknął. Nagle za oknem słychać eksplozję, wyglądasz i co widzisz! Piąty Caracal wbił się w blok, sceny jak z filmu ,,Planeta małp”, grupa ubogacaczy kradnie z wraku co się da, nawet działko pokładowe. To znak, że w sobotni wieczór nie warto wychodzić, bo przy pomocy tej broni będą ubogacać.
Za parę dni święta Bożego Narodzenia, po cichu otwierasz szafę, ukradkiem spoglądasz na ukrytą w środku choinkę, która jest zakazana, gdyż kojarzy się z rasizmem.
Spoglądasz w okno czy żaden z twych sąsiadów o śniadym ubarwieniu nie obserwuje cię. No nic, trzeba iść do pracy… modlisz się w myślach o to, by wrócić dziś wieczorem do domu.

Tekst znaleziony w sieci, fot. PCh24.plm demotywatory (fotki z Paryża z tego samego miejsca w 2013 i 2016 roku),

35+

komentarzy: 16

 1. Błędne jest myślenie iż problem kolorowych imigrantów zaczął się kilka lat temu. On trwa kilkadziesiąt lat naściągali sobie z upadłych koloni w latach 60 tych. A strefy NO GO też nie są niczym nowym w Europie Zachodniej.

  4+

 2. Tymczasem mamy w Polsce prawdopodobnie kilka milionów Ukraińców, nikt nie wie dokładnie ilu. Na ulicach język rosyjski (bo nie ukraiński) słychać na każdym kroku. na granicy z Ukrainą są zatrzymywane przemyty broni, najciekawszy dotyczy 30 mm działka, które nie wiadomo do kogo ma trafić. Nikt nie wie ilu przebywających w Polsce Ukraińców jest agentami służb ukraińskich, ilu rosyjskich a ilu niemieckich i z jakimi zadaniami tu przyjechali. We Wrocławiu pada propozycja, żeby Ukraińcy mogli głosować w wyborach samorządowych, powstają szkoły z nauką w języku przybyszów. Tymczasem Ukraina żąda od Polski by na jej terytorium zostały odbudowane nielegalnie postawione pomniki ukraińskich ludobójców, morderców Polaków. O polskich politykach Ukraińcy mówią z lekceważeniem, wprost mówiąc, że dla nich ważnym partnerem są Niemcy a nie Polska. Przy czym Ukraińscy przybysze masowo osiedlają się na dawnych ziemiach niemieckich. Wrocław, gdzie ponoć 10% mieszkańców tu Ukraińcy, w ich żargonie nosi nazwę „Banderstat”. Prezydium Sejmu od roku blokuje ustawę o penalizacji zbrodniczego banderyzmu. Napływ tanich pracowników ze wschodu praktycznie uniemożliwia powrót do kraju Polaków, którzy z niego wyjechali za pracą. Co ciekawe, mimo, że Polska oficjalnie nie przyjmuje tzw. uchodźców, na ulicach coraz częściej można spotkać smagłych osobników i panie w chustach

  37+

  1. Dobrze ujęte.
   Jak nie uchodźcy to banderowcy z dwojga złego nie wiadomo co lepsze.
   U sterów zamiast polskojęzycznego agenta niemieckiego tuska i jego bandy, czciciele icków (jedno i drugie pisane specjalnie z małej litery).
   Wszystko i tak ma głębszy sens.
   Ani jedna ani druga opcja jest do niczego.
   Dopóki nie docenimy ludzi klasy „szalonych” ludzi typu JKM czy Kukiz, którzy chcą naprawdę dobrze będziemy się spierać miedzy kaczorami donaldami i kaczkami .

   8+

  2. Twoje ostatnie zdanie niestety jest kompletnie nieprawdziwe.
   JKM, gdy go dobrze posłuchać, okazuje się rusofilem. O haśle „pieniądz nie ma narodowości” nawet nie ma co wspominać powtarzał je tyle razy, że nie ma co dywagować, czy mu się wymsknęło, czy jest to jego spojrzenie na życie. A jaka jest rzeczywistość – widza wszyscy, którzy słowami JKM nie są zaślepieni.
   Kukiz – bez struktur, z przypadkowymi ludźmi, „podpompowany” przez układ i WSI przed wyborami prezydenckimi, by odebrać głosy Dudzie, siłą rozpędu wszedł do parlamentu z bodajże 43-osobowym klubem, z którego zostało mu już tylko 31 osób. W części – niewiadomego pochodzenia i niesprecyzowanych intencji. Początkowo paradujący w patriotycznych koszulkach, obecnie dystansujący się od takich „dekoracji”. Często zmieniający poglądy w różnych sprawach…
   Z wcześniejszymi Twoimi uwagami nie sposób się nie zgodzić.

   18+

 3. Znalazłem to w sieci i bardzo mi sie spodobało i mnie zainspirowało:
  „Przypominam program gabinetu cieniasów… tfu cieni:
  Zakupić Caracale,
  Przyjąć uchodźców,
  Podnieść wiek emerytalny,
  Odebrać 500+,
  Wstrzymać Mieszkanie+,
  Zlikwidować CBA,
  Zlikwidować IPN,
  Wznowić ogłoszenia w GW,
  Zabrać pieniądze z OFE, a nie to już zrobili…”

  Pomyślałem nic ująć a czy coś dodać? Pewnie wsadzić do więzień kiboli i narodowców, zmienić flagę Polska na flagę UE, a 6 rano do drzwi by pukał „farmazon”. Parady równości w każdym mieście, a gender w każdym przedszkolu. Tylko jedna stacja tv – TVN. Jak znam życie to coś jeszcze by dołożyli, o ile tylko Makrela by sobie coś zażyczyła. Jak tak człowiek pomyśli ile oni mogliby zje..psuć, to nie śmiech a przerażenie ogarnia.

  35+

  1. @Antypodek przecież to absolutna racja,dodam od siebie że trzeba było PO wsadzać do jakiejś specjalnie dla nich, utworzonej ciężkiej kolonii karnej,to nie byłoby teraz takich wydarzeń ,na ulicach,oraz w Brukseli.A tak cóż,jak za przeproszeniem certolili się z nimi,to teraz niech nie płaczą. Co zaś tyczy się tego knura ” farmazona”to gdyby to ode mnie zależało to już by POwędrował pod przysłowiowe kwiatki. Polecam wywiad z tym śmieciem https://www.youtube.com/watch?v=okSaPbSiXgw

   15+

 4. „Oczywiście pojawiały się problemy na wyjazdach, ale ja już po kilku meczach wiedziałem, że mamy bardziej drużynę do gry, niż do walki. – tłumaczył trener Śląska”.

  Jan Urban 14.12.2017, myślalem, że bardziej nie można

  4+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *