Palec w górze

 Poniższy tekst, do którego link podesłał nam stały Czytelnik Fana, sam określający się jako kibic ŁKS-u mieszkający w Lubinie (@ŁKSLubin), najlepiej zilustruje naszą nieufność do mediów społecznosciowych, a zwłaszcza do gejsbuka. Ci, którzy swoją działalność w świecie wirtualnym ograniczają do pedalskiego profilu łatwo mogą obudzić się z ręką w nocniku. Fragment tekstu:

Ostatnio w stronę facebookową kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, ŁKSFANS.pl, uderzyli… kibice egipskich klubów, między innymi Zamalka, oraz administratorzy Facebooka.
Chodziło o oprawę fanatyków z Łodzi na Marszu Niepodległości, na której znalazł się żartobliwy komentarz dotyczący obecnej sytuacji w Europie – u bram Europy stał koń trojański islamistów, z których jeden „niewinny” trzymał tabliczkę „jestem uchodźcą”. Całość dopełniało znane hasło: Europo, obudź się. Oprawę stworzono w języku angielskim, co uczyniło ją zrozumiałą dla zachwyconych prawicowych komentatorów z zagranicy, ale i… dla kibiców z Egiptu.
Całość do przeczytania tutaj:
http://lksfans.pl/egzotyczny-uklad-egipt-facebook/
RZ, fot. seven – tu w górę podniesiony jest inny paluch, niż ten, którym reklamuje się pedałolubny portal społecznościowy

20+

komentarzy: 13

 1. Zakładajcie, trzymajcie dalej tam konta. Ja powiedziałem raz, nie będę pasożytów dokarmiał. Korzystając z tego serwisu pogódźcie się z tym jak wygląda tam sprawa, albo nie narzekajcie. Idąc do domu wariatów, dziwicie się że są tam chorzy ludzie ?

  22+

  1. Masz bardzo dużo racji ale… to jest źródło informacji ze sceny kibicowskiej (zdjęcia, relacje), wiem co się dzieje we Wrocławiu i u znajomych (np. gdzie się wybierają). Fakt, na lewackie komentarze pojawiają się tam bezkarnie a gdy się samemu zamieści np. krzyż celtycki to jest już jazda. Jaką w takim razie proponujesz alternatywę by na bieżąco wiedzieć co się dzieje w mieście i Klubie???

   2+

  2. Również nie posiadam konta a pomimo to nie mam trudności z uzyskaniem potrzebnych mi informacji. Wystarczy wchodzić na interesujące nas strony bezpośrednio.

   7+

  3. XYZ, a jak kiedyś jak nie było tego szajsu, zdobywałeś informacje co, jak i gdzie? Masz ciągle znajomych naprawdę i telefon też pewnie masz…
   Nawet jakbyś się uparł, żeby używać tylko sieci to masz dziesiątki innych źródeł. Wszyscy trąbią, że to taki świetny nośnik informacji, a kończy się na babskim lansie. Dziś połowa sektora pokazuje swoje brody, torebeczki albo fryzury boczne.

   3+

 2. To silnej grupy chuliganów zapłotowych dobrych kilka lat temu dołączyła potężnie rozwijająca się grupa chuliganów internetowo-fejsbukowych. Szkoda czasu!

  26+

 3. Podobna sytuacja miała miejsce na Interii, na której to linka na stronę Fana nie można dodać. Pozwoliłem sobie skopiować tekst dotyczący Schetyny o jego mieszkaniu służbowym, paleniu ulotek w stanie wojennym, o domu studenckim Dwudziestolatka, o wstawionych zębach pomimo strachu przed dentystą itd. Po osiągnieciu coś ok 400 + tekst został usunięty. Od tego czasu z Interia łączy mnie już tylko poczta elektroniczna.

  29+

 4. kibic ŁksLubin???a czy on widział chociaż to płótno na żywo w Warszawie 11.11???czy istnieje w Lubinie tylko za monitorem???Łks nie utożsamia się z żadnym kibicem z Lubina

  5+

  1. Witaj,
   gdzie i kiedy przebywam to sprawa prywatna.
   Mając jakiekolwiek wątpliwości zasięgnij informacji, oczywiście jeśli jesteś z Łodzi, u chłopaków z łódzkiego Wiskitna, myślę że będziesz wiedział gdzie i kogo szukać, jeśli znasz temat tamtych rewirów, a jeśli nie tam to podpytaj „starych gniazdowych”, bądź kogoś ze starszej ekipy.
   Nic dodać nic ująć, do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

   24+

  2. @RAC14
   Poszukaj na Fanie artykułu po Kielcach ” Śląsk tylko Wrocław „.
   Konkretnie wpisu ” kibol13 „.
   To jeden z Kibiców naszego klubu ( Kibic celowo z wielkiej litery ) mieszkający w…Częstochowie.
   W tym mieście od lat jest grupa aktywnie dopingująca Śląsk.

   23+

  3. @RAC14 obudź się chłopie przejdź przez parkingi na meczach niszowych… z kapelami 2 sortu… i zobaczysz wszystkie tablice rejestracyjne pojazdów z połowy Polski…. i nie są to numery rejestracyjne aut lizingowanych ani też nikt nie przyjeżdża pooglądać Pazdana z Legii…. bo grają ekipy takie jak Sandecja czy Wisła Płock…. czy kiedyś Podbeskidzie albo Bałchatów….blachy były z połowy Polski z jakiś miejsc o których nawet nie wiedziałem, że istnieją…. I co Śląsk ma się z nimi nie utożsamiać….? Kibiców ŁKS-u można na palcach policzyć więc może Ci się wydaje, ze znasz wszystkich osobiście….Teraz kiedy ŁKS ma sztamę z Amicą pewnie więcej ich będzie…. Myślałem, ze pęknę ze śmiechu jak czytałem oświadczenie Pyrusów o tym, że oni to nie WK i swoje stare zgody szanują…..szczególnie jak naj….li Polonię w Bytomiu co ich z kateringiem powitała albo Lubinków… bo się z Giełdy własnej nie dali wysadzić…. i przestali handlować z nimi… „po Poznańsku”…. Zapytaj w Lubinie to Ci sami powiedzą, że prędzej by z nami sztamę zrobili jak drugi raz z Amicą…..Zdziwiłbyś się ilu Lubiniaków „z partyzanta” jeździ na Śląsk…. a nie ujawniają się bo mimo wszystko się boją wracać potem na wioskę, żeby ich jakiś komitet nie powitał….

   16+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *