Jak okraść klub?

 To historia a jednocześnie instrukcja, co zrobić, żeby ogołocić klub do zera. Historia na szczęście nie z Wrocławia, lecz z Bydgoszczy. Ale dotyczy klubu, który podobnie jak Śląsk był kiedyś klubem wojskowym, czyli Zawiszy.
O słynnej w Polsce zadymie na trybunach jaka miała miejsce podczas meczu Zawisza – Widzew i jej kulisach oraz o wielu innych sprawach z życia kiboli opowiada jeden z fanów bydgoskiego klubu, który teraz… nawet nie gra w Bydgoszczy. To wszystko w 48 odcinku „Wywiadu z chuliganem” Piotra Lisiewicza.
RZ, fot. arch Radio Poznań

 

16+

komentarzy: 6

  1. Swojego nie znacie a cudze chwalicie-polecam „wywiad z chuliganem” z naszym magistrem Jerzym Pietraszko z politechniki wrocławskiej. Można zobaczyć jak pseudo elyty zniszczyły człowieka. Kto się otarł o PWr ten wie o co kaman.

    1+

  2. Tak właśnie patrzę na mapę.. Wrocław , Poznań , Bydgoszcz , Gdańsk. W każdym z tych miast rządzi totalny kretyn i bandzior. :
    U nas to wiadomo , Poznań to tęczowy , Bydgoszcz jak w materiale , Gdańsk to afery ( w nowym wywiadzie z cH. fan Lechii też przytacza absurdy miejskie). Liberalizm i antypolskość niestety górą.

    13+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *