Kielce 3 XI 2017

 Korona – Śląsk 3-0
W zasadzie nie ma o czym pisać. Jazda spokojna, transportem kołowym. Mecz – tragedia. Warto może zauważyć, że baliśmy się występu Kiełba. 10 minut po jego wejściu na murawę było już pozamiatane. Śląsk bez ambicji, bez chęci walki, dobrze, że chociaż poprzeczka była.
Na trybunach obustronna lipa. Po majonezowych oprawach Korony nie zostało nawet wspomniania. Tyle, że doping był, bo ostatnio w Kielcach to cisza bywała.
Śląsk z dopingiem dość skromnym i dwiema flagami „Śląsk w delegacji”, Trójkąt i PDW. Nie, nie ma pomyłki, flagi były dwie. Oraz okolicznościowy transparent.
Co trzeba odnotować – miały miejsce obustronne bluzgi.
Śląsk (liczba jeszcze nie zweryfikowana, w poniedziałek będzie info) od 198 do 220 w tym parę osób z Lublina.
Powrót bez historii.
RZ, GND, G-K, AP, B, F-M, fot, SO

18+

komentarzy: 11

 1. Kibicowsko 3 liga…? to Korona straciła flagę na rzecz Śląska czy było odwrotnie? Czy to przypadkiem nie w Kielcach pod stadionem Korony kilku wrocławian się zagubiło i dostało po nosach?

  10+

  1. W Kielcach 2-3 lata temu,jak był remont drogi dojazdowej do stadionu,ganialiśmy Koronę pod kasami. A okoliczności skrojenia flagi jakoś kieleckich kiboli nie dźwigają w chuligańskim rankingu. Aczkolwiek pomysł dobry.

   26+

  2. Dokładnie jak napisał kibol13.
   Pod kasami to Korona miała w plecy. A przejęcie przez nich flagi Kłodzka to sposób typowy bardziej dla złodzieja niż kibica.

   15+

  3. Fragment waszej relacji z maja 2014:
   „Wjazdy pod kasy się zdarzyły. Jedna ekipa zajechała nie od tej strony co trzeba i nie wiadomo czy by kogoś tam zamietli, czy sami mieliby kłopoty, gdyż trafili na osoby przygotowane na akcję „coś się zdarzy”. Jednak kielczanami akurat postanowili się zająć mundurowi.”
   Jakoś wtedy starczyło obiektywności, żeby przyznać jak było, a teraz wasza pamięć szwankuje.

   0

 2. Pogoda,piątek godz.18,przeciwnik-kibicowska 3 liga,wyjazdowa padaka naszych piłkarzyn,miejsce w tabeli. 225 osób to lipa? Miejscowi młyn dość liczny i głośny. 8000 tys. ludzi na trybunach. Lipa? Lipa to była dzisiaj u kretów.

  12+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *