Aauuuuu-stria

 Wycie. Szczekanie i ujadanie, ale przede wszystkim wycie. Takie odgłosy wydają z siebie wszelkiej maści totalni opozycjoniści, lewacy, miłośnicy imigrantów i inne tym podobne twory. Powód? Wyniki wyborów w Austrii. Tamtejsze społeczeństwo ma już wyraźnie dość tego, co się dzieje w zlewaczałej Europie i ewidentnie skręciło w prawo.
Przynajmniej w deklaracjach jest tak, że nowo wybrani odcinają się od dotychczasowej polityki imigracyjnej i mówią w sposób zrozumiały dla Polski, Węgier i tych wszystkich, którzy przeciwstawiają się imigracyjnym idiotyzmom. Jak będzie z realizacją pokaże czas, lecz sądząc po tym ile głosów w sumie dostali ci, którzy deklarowali niechęć do przybyszów trudno jest sobie wyobrazić, że za słowami nie pójdą czyny.
Tak więc politycznie nowy tydzień otwieramy… otwierając szampana. Choć Austria i Austriacy w naszych oczach niewiele się różnią od Niemiec i Niemców, to głos rozsądku w tym kraju jest dla nas powodem do zadowolenia.
Krzysztof P, RZ, fot. 1freewallpapers.com

Aktualnie na fejsbuku jesteśmy zbanowani, zatem przez ten portal na bieżąco strony obserwować nie można.

42+

komentarzy: 22

 1. @ antykomuch.
  Jak poczytasz dokładnie zasady publikacji na forum (nie pamiętam ile jest wszystkich punktów, a szukać mi się nie chce),jest napisane, że niektórym na forum można więcej. Ale mogę się mylić. Stąd te pozdrowienia i zgodnie z prawem.

  4+

 2. Kuuu…….a ale się uśmiałem z ta margaryną….dyrektorzy „Społem” za komuny twierdzili, że reklama jest najlepszą dźwignia handlu choć nie było po co reklamować wszystkiego, bo towar schodził na zapleczu zanim jeszcze na półki trafił…. a jak w „Dzienniku telewizyjnym informowali, że ….Badania wykazały wyższość margaryny „Palma” nad masłem to wszystkich wyrywało z foteli na „fast shoping” żeby dostać gdziekolwiek choćby kostkę tego towaru, który popadł w niełaskę i był traktowany z pogardą…. Jak opowiadałem, dzieciakom, że baba rąbała pod ladą „łopatkę” i zawijała w szary papier zanim położyła na wadze…. kupowało się w „ciemno” a wyrok na siebie podpisałby ten co chciałby zajrzeć do środka okazując „brak zaufania” sklepowej…… to mi nie wierzą…. Może dlatego traki pojebany jestem bo w 4 klasie nosiłem „Juniorki” o 3 numery za duże potykając się o wystające płytki na Komandorskiej nie raz zalicząjąc słup albo glebę.

  15+

 3. A czy nie można byłoby dać sobie spokój z polityką, która jest jak powszechnie wiadomo „największą na świecie ku..wą” i trzymać ją z dala od życia sportowo-kibicowskiego…?
  Pozdrawiam.

  6+

  1. Na FAN-ie polityka była, jest, i mam nadzieję, będzie, zatem cóż to za pobożne życzenia przechodzą bez konkretnej odpowiedzi Redakcji?
   I pozdrowienia przeszły? Nieprawdopodobne.

   7+

  2. Nie napisał, że chodziło mu o Fana. Bo chyba bardziej niż na Fanie polityka powinna go denerwować wokół Śląska…
   RZ

   6+

  3. Dokładnie tak jak redakcja napisała.
   A do RD nie będę apelować… to polityk… Musiałbym apelować żeby złożył wypowiedzenie, ale przyjdzie inny polityk… itd.
   O ile zdrowszy byłby nasz Śląsk, gdyby politycy z daleka od niego trzymali swoje brudne, z reguły też skorumpowane łapska…?

   0

 4. Myślałem , że judeo-jankeska propaganda na Fajnie nie przejdzie.Wpis kolegi @York, udowadnia że jest inaczej.Szkoda.Narazie to ruscy niestety udowadniają że, skutecznie walczą z islamskim terroryzmem,i ratują świat przed tą chorobą.

  6+

  1. Jankeska – przejdzie. Jak nie będzie głupio nachalna. W kwestiach utrzymania w ryzach Niemców i Rusków czy gospodarczych układankach Polska ma dużo punktów wspólnych z dążeniami USA.
   Żydowska – nie ma szans. Choć zdajemy sobie sprawę, że oddzielić jankeską od żydowskiej jest trudno.
   Ruska – zdecydowanie nie. Na ruską jesteśmy wyczuleni szczególnie. Tzn. ja jestem wyczulony. Życie w komunie nauczyło mnie ich sposobu komunikacji. W skrócie – jak w TV mówią o tym, że margaryna jest lepsza od masła, to znak, że zaraz masła w sklepach zabraknie. Przekładając na dziś – jak słyszę nie związane z tematem wrzutki o banderyźmie, to wiem, że albo ktoś jest ruskim trolem, albo został przez niego zainfekowany.
   Niemiecka – też nie ma szans. Też jestem uczulony. Choć niemiecka jest inna. Wychwalanie Mercedesa (niemiecka solidność), czy pitolenie o multikulturowości na Ziemiach Odzyskanych wzbudza we wmnie naturalne podejrzenie co do intencji.
   Ukraińska – nie uda się, choć jest malutki wyłom gdy rozmawiamy o Ukrainie jako o buforze przed Ruskimi. Za to ostro dostrzegamy problem imigracji ukraińskiej (dostrzegaliśmy go znacznie wcześniej, niż oficjalnie został uznany za kłopot).
   RZ

   18+

 5. Agonia? Koniec pewnej epoki?
  „Piotr Stasiński (zastępca redaktora naczelnego „————-”) i Sławomir Jędrzejewski (dyrektor ds. sprzedaży korporacyjnej w ——–) sprzedali akcje spółki za łącznie 103,6 tys. zł. ——— skupowała je, płacąc 20 zł za akcję.

  11+

 6. Obawiam, się że szampany, a raczej hektolitry wódy leją się także wśród sztabowców Kremla. Władimir od dawna gra na podziały i rozczłonkowanie UE. Oś polityczna Paryż-Rzym-Berlin-Moskwa coraz bardziej realna z perpektywą zamieszek religijno-etnicznych i wojska na ulicach miast starej unii.

  3+

  1. Próbuję wychwycić z czego może się cieszyć Rosja, gdy w takim drugoligowym, lecz położonym w centrum kontynentu europejskiego państwie do władzy dorywają się ci, którzy mają w planach ukrócić rozmywanie się kraju, zwiększenie integralności etnicznej oraz uzdrowienie gospodarki. I nic takiego co by ową radość usprawiedliwiało nie znajduję. Kompletnie nic.

   Zatem może wyświadcz przysługę i opisz, jakie to korzyści mogą osiągnąć na Kremlu z faktu dojścia do władzy prawicy w Austrii?
   RZ

   36+

  2. To, ze Wiedeń w przeciwieństwie do Warszawy, a z cichym poparciem stolic zachodu ue, będzie podkreślał,że stabilnym partnerem dla kontynentu i gwarantem w obronie w walce z terroryzmem islamskim nie są już USA, a Federacja Rosyjska. Mimo, ze Austryjacy być może zbliża się do Grupy Wyszehradzkiej, to olewając jeszcze trzymające władze Berlin-Paryż, dadzą tym ostatnim coraz większą swobodę do nieoglądania się na małe państwa ue i robienia interesów z Rosją kosztem krajów Europy Środkową-Wschodniem. Poza tym przyszły kanclerz jest przeciwnikiem zwiększania kontyngentu NATO-na flance wschodniej i popiera Nord Stream2.

   2+

  1. @York….Kukiz kiedyś śpiewał… ” Ja rozumiem ciebie Wania lubisz wypis bez śniadania…” pod muzyka „siekiera motyka…”Słowianin wschodni nie ma praktycznie nic wspólnego ze Słowianami zachodnimi i południowymi oprócz podobiueństw językowych to zupełnie inny Homo Sapiens…. Ruski o niczym nie marzy tylko o tym, żeby był spokój w Europie i żeby odbiorcy im za gaz i ropę płacili….puszczane grubą rura najlepiej do Niemiec a stamtąd na całą Europę…. żeby Niemcy narzuciły swój monopol wszystkim a ci, żeby grzecznie regulowali należności. Rosją wszyscy straszą a tak naprawdę to kolos na glinianych nogach…. Kiedyś jeden z „krasnoarmiejców” powiedział, że w czasach komunizmu Ruscy mieli jeden moment dobrobytu…. Podczas wojny jak konserwy wieprzowe „… dla komunistycznych braci Ameryka…. wysyłała…” Uważam osobiście, że musimy się zdecydować kto jest dla nas większym zagrożeniem…. Rosja czy UPA-ina….Marsze Banderowców po kilkanaście tysięcy ludzi i prawo zabraniające jak w Niemczech „Złego mówienia o … Banderze i całej tej Bandzie…”(Kto kropnął Banderę w Monachium..Ruscy…! Kto zrobił im „Akcję Wisła….bez przenoszenia Ukraińców na inne ziemie po wojnie..Tylko prosto na tamten świat…Ruskie ! To ich naturalny wróg niech ich trzyma za ryj)…. Nie zagrażają nam Ci co tu przyjeżdżają…. Na meczu z Wisłą piękne Ukrainki mówiące pięknie po Polsku….rozdawały długopisy i otwieracze do piwa ubrane w obcisłe kombinezony…. for BET-u.Piękne dziewczyny… starają się jak mogą….lekko można wyczuć tylko zaśpiew…. nie przeszkadzają nam Ci co się chcą tu uczyć i pracować…i asymilować. Przeszkadza nam „czerń siczowa”… motłoch Ukraiński… I otwarte granice przez głupków brukselskich. Polska naprawdę idzie w dobrym kierunku…. nie można tylko oddać władzy….albo dowalić z jakąś ustawą, która „położy PiS na łopatki…”… Zaczynają mieszać przy ustawach o zagospodarowaniu przestrzennym, żeby zablokować tak jak w Anglii możliwość rozrastania się miast i wsi… nie wiem komu to się przyda… bo spowoduje tylko zastój w sektorze budowlanym i turbo inflację cen na rynku….więc @York Ruskim trzeba na łapy patrzeć co do tego się zgodzę ale napinać społeczeństwo i wpuszczać Amerykanów, żeby zrobili nam pole bitwy między Odrą i Bugiem to nieporozumienie…. Wuj Sam narobi smrodu jak wszędzie na świecie i sobie pójdzie…. chyba, że będziemy od niego przez najbliższe 500 lat kupowali gaz, ropę i broń….to będą wojsko trzymać do „ostatniej niezapłaconej faktury”.

   7+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *