Piątek, 13-go

 To kiedyś musiało walnąć. Za dużo jest tego wszystkiego, gdzie nosa nie wsadzisz, tam lewa kasa, tam wałki, korupcja, moralna zgnilizna.
Codziennie wychodzą na jaw nowe „ciekawostki”. W krakowskim sądzie szefem gangu okradającego sąd jest prezes tegoż sądu. Najważniejsi ludzie z Amber Gold nie pamiętają, co się działo z pieniędzmi, którymi zawiadywali. A teściowa kierownika zamieszania dostawała milionowe przelewy, o których nie miała pojęcia.
W aferze reprywatyzacyjnej Komisja oddaje mieszkania ludziom, a Hanka Hephywatyzatohka wydaje pisemko, z którego wynika, że wszyscy są winni, tylko nie ona, a kamienica mają wrócić do reprywatyzatorów.
Transakcje VAT, jak się okazuje, były lepszym biznesem, niż produkcja amfetaminy i handel bronią.
Wszędzie korupcja, przekręty, wałki. I wszędzie za tym wszystkim stali ludzie PO.
Nie dość tego. Imigranci na przykład. Ludzie nie chcą, PO chce. Reparacje wojenne od Niemiec – wszyscy chcą, PO mówi, że to głupie.
W Katalonii secesja. Kto w Polsce popiera secesję? RAŚ, bo sam chce secesji Śląska z Polski. Kto popiera RAŚ? A jakże – PO.
Jakaś europejska rezolucja w sprawie Polski. Oczywiście negatywna. Kto był za nią? PO rzecz jasna.
Jakiś wspierający PO aktorzyna twierdzi, że nie czuje się Polakiem.
Posłowie tej partii to urodzeni szołmeni. Jak nie Kopacz coś powie wesołego, to jakaś Mucha coś wybździ. To znów jakiś łysy Budka dowali. Schetyna znów pokaże, że inteligencją nie grzeszy.
I tak to się kręci. Codziennie coś nowego. I wreszcie…
Sondażownia zrobiła badania, z których wynika, że „partia władzy” ma poparcie w granicach 16%. Dla PO to katastrofa. Biorąc pod uwagę, że 10% to ludzie, którzy w samorządach wciąż mają korzyści z przynależności lub współdziałania z PO, to znaczy, że wciąż udaje się omamić zaledwie 6% społeczeństwa.
Ostatnia nadzieja PO jest w… dacie. Wszak w piątek 13-go wszystko się zdarzyć może, winne są czarne koty, zatem ten tragiczny bilans poparcia…
Niech się łudzą.
Prawda jest taka, że za miesiąc, kolejnego 13-do, choć to będzie poniedziałek, wcale nie będzie lepiej…
degrelle, fot. tapicernia.pl

Informacja dla Czytelników Fana: aktualnie na fejsbuku jesteśmy zbanowani, zatem przez ten portal na bieżąco strony obserwować nie można.

37+

komentarzy: 19

 1. Właśnie teraz, trwa konwencja PO. Zaraz mnie krew zaleje, tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Niech ich szlag nagły trafi, gdybym był posłem, to pluli by zębami, a łapy we krwi miałbym uwalone PO same łokcie. Na pewno będzie jakiś artykuł dzisiaj na Fanie o tych ścierach.

  0

  1. Gdyby episkopat został oczyszczony (prawdopodobnie z elementów znajdujących się w tajnym aneksie dot. WSI), to prawdopodobnie miałby inne zdanie.
   Dzisiaj fundamentem Kościoła są wierni mocno zaawansowani wiekowo. Odpowiedz sobie, dlaczego ten fundament woli lokować swoje nadzieje w Toruniu, niż w episkopacie. Kler dotychczas zrobił wiele, żeby odsunąć młodzież od kościoła i nie uczy się na błędach. Skutek jest łatwy do przewidzenia, wielu ludziom kościół katolicki w takiej formule nie jest konieczny do wiary w Boga.

   13+

 2. Zemsta jest słodka jak Boża Ambrozja lepsza niż sex i kasa mam nadzieję, że niedługo dostaniemy zdrajcôw w łapy i że starczy sił PiS-owi, żeby wsadzić Hankę, Donka i Grzesia….. i paru innych z Bronkiem Komorowskim…. będzie afera jak z „piękną Julią Timoszenko” jak ją Kuczma wsadził za łapówę za najdroższy w całej Europie kontrakt gazowy z Rosją…. to nagle się płaczki żydowskie rozwyły, że ona taka chora i biedna….. więc jà puścił, a ona wyjechała i pluła potem na wszystkich…. myślę, że za rok posypią się zatrzymania i listy gończe za mafią PO i palestrami prawnymi z Warszawki i zgniłego Krakowa…
  Zobaczycie, docisną bo czują że naród jest z nimi…. No właśnie za dziurę w ziemi kupioną za miliard też chłopaki bekną… i VAT… naszą 7 osobową firmę budowlaną łupili za trzy tysiące, że nienależnie odliczony (bo minister nakazał każdą kontrolę kończyć karą) a sami robili walki na miliardy.

  12+

 3. Kolejne wałki to siec Cocomo i dopalacze póki były legalne, ewidentnie ludzie ludzie którzy dawali „twarz” do mediów jako szefowie tych biznesów to słupy. Natomiast z drugiej strony to PiS wcale taniej nie buduje dróg…

  8+

  1. Wskaz proszę przykład którejś obecnej realizacji inwestycji drogowej, która jest wykonywana w cenach wynikających z przetargu (zgodnie z Ustawa o zamówieniach publicznych) ogłoszonego i zatwierdzonego przez obecny Rząd RP. Na takim przykładzie wykaż dowodowo uzasadnienie postawionej przez Ciebie tezy.

   7+

  2. Do antykomuch: nie mogę odpisać bezpośrednio na Twojego posta (brak przycisku „odpowiedz”) wiec adresuje w ten sposób.
   Pełnego cyklu, czyli od przetargu do podpisania umowy, PiS jeszcze nie przeprowadził, ale np już za rządów PiS podpisano umowę na budowę 7.5 km drogi S7 pod Radomiem na kwotę 250 mln PLN. Jest to cena na poziomie poprzedniej ekipy. A argument ze wysoka cena może wynikać z założeń przetargu a PiS i tak podpisała umowę, oznacza ze albo pieniądze będą znowu rozkradane, ale już przez nowych, albo ze droga ma wysokie parametry i faktycznie będzie wysokiej jakości.

   1+

 4. Największe jaja będą jak Kaczyński oraz całe PiS,uwierzą znowu w sondaże,i rozpiszą nowe wybory,a pożniej je koncertowo przepieprzą.Lepiej żeby nie byli tacy do przodu,i trzymali to mają,jeśli by znowu wygrały panienki lekkich obyczajów z PO,tego by im ludzie nie darowali,na razie nie pojawiło się ugrupowanie prawdziwie prawicowe,na które można by głosować,już wolę by wk…iał mnie PiS,niż szmaty z PO.

  33+

  1. Myślę, że nie masz racji, ale pewny nie jestem. Przekonam się, gdy PAD podpisze nowe Ustawy, które zawiózł mu ostatnio JK i awansuje generałów 11 XI z listy przedstawionej przez MON.

   4+

 5. Tylko ktoś niespełna rozumu może chcieć recesji w Polsce i myślę, że ani RAŚ, ani PO nie jest za recesją. W tym artykule Autor wymiennie używa słów secesja i recesja, a to nie to samo. Recesja to w Polsce może owszem być, ale gospodarcza (może i PO tego chce, ale to wskazywałoby na to, co napisane jest wyżej). Warto sprawdzić znaczenie słów, jeszcze raz przeczytać artykuł, a potem opublikować.

  11+

  1. Przygłupów może tak. Natomiast złodziei i zdrajców i szkodników – nie ma szansy, by ktokolwiek w historii Polski nawet zbliżył się do tego POziomu. Nawet w Targowicy byli tacy, którzy „chcieli dobrze”. W PO „dobrze” to robili tylko sobie. Kosztem kraju, kosztem społeczeństwa, kosztem przyszłości naszych dzieci i wnuków.
   Rozkradli co się rozkraść dało. Oddawali za pół darmo wszystko, co miało jakikolwiek majątek, byle tylko do ich kieszeni trafiły jakieś drobne.
   Itp, itd.
   RZ

   51+

  2. @Dante
   Jest rzecz, którą powinieneś zrobić dla swojego zdrowia.
   Zmień portal. Ci z PO jakieś na pewno prowadzą, tam swoje przemyślenia będziesz mógł propagować bez przeszkód. A i treści nie będą Cię denerwować.
   RZ

   33+

  3. @kibol13 – nie słyszałem, by ktokolwiek, nawet zdłodziejaszki z SLD kupowały za miliardy dziurę w ziemi, która ponoć miała być kopalnią miedzi. A PO umiała coś takiego zrobić.

   23+

  4. @Kibol13
   Możesz podać jakiś konkretny przykład tych wałków PIS-u, czy uważasz, że nie trzeba, wystarczy napluć jak gw i tvn, bo to jest „cool”. W jednym z poprzednich tematów poprosiłem o to samo użytkownika @KTWM i cisza. Ty też zamilkniesz, czy dasz szansę na rzeczową polemikę?

   15+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *