Ściśle tajne

 Nowa kategoria sparingów. Śląsk w utajnionym meczu towarzyskim pokonał GKS Katowice 3-0. Mecz został rozegrany na stadionie na Pilczycach, co jest nowym wydarzeniem. Także nowym wydarzeniem jest fakt, że oficjalnie był to pojedynek bez udziału publiczności.
Widać, że w Śląsku mamy do czynienia z nową jakością.
RZ, na zdjęciu teczka Bolka

Informacja dla Czytelników Fana: aktualnie na fejsbuku jesteśmy zbanowani, zatem przez ten portal na bieżąco strony obserwować nie można.

23+

komentarzy: 7

 1. Drobny sparing z GKS, a wydarzenie rozdmuchiwane jakby utajniony był sparing z Realem Madryt czy Juventusem. Nie ma o co kruszyć kopii. Zastanawia natomiast sens robienia sparingu na Pilczycach.

  3+

 2. No reklam brak,a spodziewają się 30 tysięcy(chcą)…

  Romek to proste,na sparingu może tysiąc by się uzbierał,może więcej,trybunę trzeba otworzyć,zapłacić ochronie,obsłudze stadionu,osobom które ewentualnie posprzątają jakieś papierki,koszty duże,zysków zero bo za płatny sparing uzbierało by się jeszcze mniej osób,stąd lepiej zamknąć…

  15+

 3. Akurat taki zamknięty sparing miał już miejsce w tym roku. 24 marca Śląsk zagrał mecz towarzyski bez udziału publiczności z Miedzią Legnica (0:1) również na Stadionie Wrocław.

  12+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *