No to wiemy

 W sumie wiedzieliśmy od początku, lecz teraz mamy potwierdzenie tej informacji. Pedały z gejsbuka zbanowały nas za artykuł „No to rasizm”. Sami się do tego przyznali.
Jak chcecie wiedzieć jakie treści są na pedałolubnym profilu niemile widziane, to zapraszamy do lektury niezbyt długiego artykułu, który stoi im ością w gardle:

No to rasizm


RZ, fot. onet muzyka – takie obrazki na pedalskich platformach przechodzą. A nawet są promowane.

Informacja dla Czytelników Fana: Są kłopoty z wejściem na stronę poprzez domenę fanslask.com – pracujemy nad tym.
Aktualnie na fejsbuku jesteśmy zbanowani, zatem przez ten portal na bieżąco strony obserwować nie można.

 

22+

komentarzy: 9

 1. Ty…. ja znam tą „lalkę” ze zdjęcia, broda jej wyrosła bo żarła kurczaki pędzone testosteronem z Netto… i „angielski” kebab wołowy z BSE…. biegali za nią tydzień temu po mieście z siatką docenci z Akademii Medycznej, żeby ją przebadać ale jej nie złapali bo za szybka była….

  5+

 2. Karmcie dalej pasożytów. Hipokryci dookoła, wszyscy wiedzą jakie tam są „prawa” oficjalnie każdy krytykuje, ale profile mają wszyscy. Wszystkie stowarzyszenia, grupy kibicowskie itp. Chore czasy, dawniej spotkałeś się z kolegą i się dowiadywałeś o wszystkim, a teraz tylko drogą elektroniczną. Młodzi nie potrafią rozmawiać już ze sobą w 4 oczy. Pamiętam sytuację jak kilka lat temu gdzie popularne było gadu gadu, jak młode łebki jechali obok siebie w autobusie. Byłem pewien, że się nie znają, siedzą w kompletnym milczeniu, aż do czasu gdy jeden wysiadał i mówi do drogiego „do zobaczenia na gadu”. Technologia pomaga, ale nie uzależniajcie swoich dzieci od tego. Wiem, że często ludzie są zajęci i dzieci dostaną telefon i problem z głowy – nie tędy droga.

  24+

 3. No poruszono temat Facebooka,ale smartfony, to całe dotykowe gówno za przeproszeniem zasługuje na oddzielną dyskusje.To jakaś dosłownie plaga jest,obserwuje to wszystko i wydaje mi się że ludzie są od tego uzależnieni dosłownie,jak alkoholicy czy narkomani.Idzie jeden z drugim po ulicy,wpatrzony w ten szajs i przesuwa paluchem,nie rozgląda się i zapomina o bożym świecie.Jest impreza,spotyka się towarzycho,w powiedzmy 6 osób, ledwie siedli zamiast rozmawiać jak ludzie,sięgają do kieszeni wyciągają swoje AJwajfony, i zaczynają „palcowę”.To człowieka doprowadza do szewskiej pasji. Zapraszasz brygadę,gotujesz od rana różne rzeczy, zakupy,urabiasz łapy po same łokcie,a tu ledwo przyszedł jeden z drugim,już nie może wytrzymać i sięga po ten szajs,i go” nie ma”.To się naprawdę powinno leczyć,ostatnio powiedziałem że jeszcze raz taki numer i wyrwę,z rąk ten szajs i go rozwalę o ściane, bez względu na konsekwencje.

  22+

 4. http://www.dzienniknarodowy.pl/8807/ukrainski-zespol-pilkarski-z-wroclawia-nie-dopuszc/

  Trzeba trzymać rękę na pulsie. Żeby to upaińskie g… znowu nie wróciło. Mam nadzieję, że żaden Polak nie zhańbi się grą dla tego upaińskiego klubu.

  Przy okazji, działa już polski odpowiednik pejsbuka – https://polfejs.pl/

  Tu więcej o serwisie:
  http://newsweb.pl/2017/09/25/powstal-polski-serwis-spolecznosciowy-to-odpowiedz-na-cenzure-fb/

  Niech redakcja tam założy konto „Fan Śląsk” i można publikować własne artykuły, jest tam zakładka „Moje artykuły”.

  29+

 5. Dlatego ja się eksmitowałem z tego portalu. Zgłosiłem kiedyś jak jakiś pedał zrobił profil na którym obrażał Żołnierzy Wyklętych i wysławiał armię czerwoną. Odpowiedzieli że nic złego tam nie znaleźli. Nie będę miał profilu na lewackim portalu, na którym obraża się Bohaterów i propaguje komune. Niestety ten profil jest do dziś i nikt z tym nic nie zrobił

  26+

 6. W sumie to na cholerę mieć tam konto,sam nosiłem się kiedyś z zamiarem założenia profilu ale zrezygnowałem.Znajomi mają tam konta to nieraz sobie pooglądam,z telefonu czy kompa jak sobie przeglądają,nic szczególnego ten cały Facebook.

  14+

 7. W sumie nie zaskoczyli. Jak to było? Nie lubisz Murzyna to rasizm. Jak Muzryn nie lubi ciebie, to też rasizm.Ty jesteś rasistą, bo cię Murzyn nie lubi, czyli ma jakieś powody do nielubienia.

  20+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *