Sposób mistrzowski

 W mediach afera, bo kibole mistrzów wszechświata i okolic ręcznie wytłumaczyli piłkarzom mistrzów wszechświata i okolic czego się od nich oczekuje.
Dziennikarze wyją z oburzenia, świat kibicowski solidaryzuje się z kibolami (choć ma niezły ubaw, wszakże chodzi o samych mistrzów), piłkarze innych klubów mówią mało, bo wiedzą, że ich zdanie zostanie wyciągnięte, gdy tylko zaczną zbyt dużo przegrywać. Piłkarze zainteresowani w ogóle nie mówią, bo doskonale wiedzą po czyjej stronie stoi racja i nie mają najmniejszego zamiaru załapać się na powtórkę. Byli piłkarze się śmieją, bo sami mieli podobne przeżycia i doskonale wiedzą, że im się należało.
A my sobie spokojnie liczymy. Liczymy pieniądze, jakie Legia topi.
Kontrakty rozdawane na lewo i prawo na śmiesznych zawodników powodują niesamowite koszty stałe przedsięwzięcia zwanego „Legia”. Stawiamy, że na same pensyjki miesięcznie idzie grubo ponad milion złotych. A efekty na razie są mniej więcej takie same, jakie mają w niedofinasowanej Koronie Kielce, czy nie będących potentatami finansowymi Wiśle Płock czy Sandecji Nowy Sącz.
Faktycznie można się zdenerwować.
RZ, AP fot. youtube.pl

21+

komentarzy: 23

 1. Mam polewkę z tego, że o wielkości „galaktikos z Warszawy” uwierzyli nawet ich kibole, no bo przecież tacy mistrzowie, którzy powinni grać w LM w naszej ekstraklasie muszą wygrywać a jak nie wygrywają to znaczy, że im się nie chce a to normalne patałachy i są po prostu słabi. Wielkość tej śmiesznej drużyny powstała w mediach a rzeczywistość jest jaka jest.

  20+

  1. Legia jest dla mnie tematem kontrowersyjnym a zarazem z lekkimi wspomnieniami dlatego często udzielam się pod tematem Stolicy. Kolego skąd wiesz, że uwierzyli w nich ślepo kibole? Pomyliło ci się i to grubo, nikt z prawdziwych Kiboli bo jak już tak piszesz zamiast kibiców nigdy nie miał takiego zdania. Mieszasz dwa światy fanatyków i sezoniarzy, czerpiesz wiedzę z ogółu. Znam wielu Kiboli Legii, baaa napisze ci więcej sam Romek zna bardzo ich sporo a mimo tego potrafi wypośrodkować jak pisze Mistrzowie Świata i Okloic, to niema na myśli Ogółu! Widać w twoim komentarzu że na kibolskim szlaku stałeś co najwyżej z boku!

   8+

  1. „klubu kibica” hahaha Jasiu jeszcze mentalnie w czasach komuny.
   Prawnie natomiast wkłady nie mogą nic żądać bo żadnego pobicia nie było gdyż żaden wkład nic nie zgłosił. Jasiu jak zwykle bez pojęcia.
   I jeszcze jakieś powoływanie się na przepisy mafii uefa w polskiej lidze i w ogóle w Polsce. W Polsce obowiązuje polskie prawo, a nie prawo mafii z uefa.

   2+

  1. Świetna akcja – trzeba przyznać. A dalsze losy kiepskie – niektórzy się lubią odłączyć, czy to na wyjeździe, czy też od normalbych, kibicowskich zasad.

   8+

 2. Kiedyś piłkarze tak nie pajacowali w stosunku do kibiców bo zwyczajnie się bali. Teraz obrośnięci w piórka pokazują rogi, potrafią pyskować, czy rzucać się do kibiców, a tutaj klops w papę można dostać zawsze.

  33+

 3. Legia ?
  Bez kasy z LM i LE budżet nie do zapięcia .
  Bez „koralika” który jak by nie patrzeć kochał ten klub.
  Bez zawodników , bo w tej chwili praktycznie poza Niezgodą i Malarzem wszyscy „pod formą” lub kontuzjowani.Bez trenera z „sercem”
  No i z taką reklamą w Europie , bo o akcji kibiców trąbią już nawet w Belgii czy Holandii –
  Legia rozsypuję się jak domek z kart , a balon pt. „wizytówka” polskiej ligi , nadmuchiwany przez redakcje sportowe , portale pro-legijne etc. Właśnie rozpiernicza się z wielkim hukiem. Oby tylko komuś w Warszawie nie przyszło do głowy aby tego „kolosa” ponownie sztucznie stawiać na glinianych nogach poprzez „cudy” sędziowskie , spalone z „duchem gry” etc.

  43+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *